Haber Arşivi
Başkan Açılış Törenine Katıldı
          İlçemiz Alacamescid Mahallesi Ptt yanına Aysan Yapı Maket açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda halk katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.01.2015 10:42:30
 
Zabıta Kuşlara Yem Bıraktı.
          İlçemize son yıllarda en yoğun kar yağışı ve don olması nedeniyle doğadaki yaban hayatı canlı tutmak amacıyla Zabıta ekipleri kuşlara yem bıraktı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Yaban hayatta yaşam mücadelesi veren kuşların soğuk hava şartları olumsuz etkileyeceği düşüncesiyle doğaya yem ve ekmek kırıntıları bıraktık. Vatandaşlarımızın da serçelerin aç kalmaması için balkon ve pencere önlerine ekmek kırıntısı, bulgur gibi yiyecekleri bırakmalarını istiyoruz" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.01.2015 09:26:31
 
Okul Yoluna Kilit Taşı Yapılıyor.
          İlçemiz Cemal Paşa Caddesi Okul yolunun alt yapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmalara ara vermeden kilit taşı yapım çalışmlarına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 09:10:41
 
Başkanın Kandil Mesajı
          Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesine dualarda buluşmak ümidiyle tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin mevlid kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..
Ahmet DOĞAN
Belediye BaşkanıHaberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 15:14:57
 
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
          İlçemizin ihtiyaç duyulan yerlerine kilit taşı döşemesi yapılmaya devam ediyor. Kilit taşı döşeme çalışmaları Bahçeşehir Yapı Kooperatifi evlerinde devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:34:01
 
Sayfalar :     
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra