Haber Arşivi
Dükkanların Yapımına Başlandı
          İlçemiz Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının yapım çalışmalarına bugün başlanmıştır. Toplam 7 adet dükkan yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.03.2015 11:25:41
 
Park ve Bahçe Çalışmalarımız Başlamıştır.
          Belediyemiz park bahçe çalışmaları kapsamında ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 10.500 m2 lik alana kır düğün salonu ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız başlamıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.03.2015 15:54:43
 
Çanakkale Şehitlerimizi Andık.
          İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Belediyemizin düzenlemiş olduğu 18 Mart Çanakkale şehitlerinin yemek menüsü olan üzüm hoşafıyla bir dilim ekmek ikram edildi. Programa Kaymakam Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda halk katıldı. Şehitlerimiz için dualar edilerek program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.03.2015 16:33:41
 
112 İtfaiye Ekiplerimiz Zamanında Olay Yerinde
          Gölet Evleri Mahallesinde dün akşam 21:15 saatlerinde 112 İtfaiye Merkezimize gelen çağrıyla harekete geçen itfaiye ekiplerimiz saat 20:30’da başladığı tahmin edilen yangını zamanında olay yerine ulaşmasıyla kontrol altına aldı. İtfaiye ekiplerimiz yangına zamanında müdahale etmesiyle büyük bir yangının oluşmasını önlemiş oldular. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Başkan DOĞAN " İtfaiye ekiplerimiz zamanında olay yerine gelerek olası büyük bir yangının önlemişlerdir. Evi yanan vatandaşımıza geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin. Ayrıca İtfaiye ekiplerimize zamanında müdahale etmelerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.03.2015 15:37:37
 
Senirce Köyü Çanakkale Şehitleri Anısına Mevlid-i Şerif Okuttu.
          İlçemiz çevre köylerinden Senirce köy halkı Çanakkkale Şehitleri anısına Mevlid-i Şerif okutarak yemek verdi. Yemeğe Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN ve çok sayıda misafir katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 15:23:44
 
Sayfalar :      
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra