Haber Arşivi
Belediye Başkanımız Halkla Bayramlaştı
          İlçemiz Cumhuriyet Meydanı Belediye Gazinosunda Bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma töreni bayramın 1.günü saat 14:30’de yapıdı. Törene Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon: Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, İl Genel Meclis Üyesi Volkan KONAÇ, Emniyet Amiri Yusuf ONARAK, Eski Dönem Belediye Başkanı Sn. Özcan KESMEN, Belediye Meclis Üyeleri ve Siyasi parti temsilcileri katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN halkımızla sohbet etti. Bayramlaşma yaklaşık iki saat sürdü. Daha sonra Garnizon Komutanlığını ziyaret ettiler. Askerlerle bayramlaşarak sohbet ettiler. Tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.10.2014 08:25:19
 
Başkanın Kurban Bayramı Mesajı
          Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kuçaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda milli olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı

NOT: BAYRAMLAŞMA BAYRAMIN 1. GÜNÜ SAAT 14:30 CUMHURİYET MEYDANINDA BELEDİYE GAZİNOSUNDA YAPILACAKTIR.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.10.2014 10:42:45
 
İlçemizdeki Yunus Emre Türbesi
          Tanınmış Türk alim ve ahlakçısı, devrinin en büyük ve verimli Mutasavvıfı Bursa ’lı İsmail Hakkı Hazretleri ( 1653-1725 ) , Yazıcıoğlu Mehmet’in Muhammedi’ye adlı eserine “Baran Al-ruh” ismiyle ( 1706-1707 ) yılları arasında şerh ederek yayınlamıştır. Prof. Dr. Fuat KÖPRÜLÜ “Türk Edebiyatında İlk Mutasavvıflar” adlı eserinde Yunus Emre’nin mezarını araştırırken 277. Sayfada 3 mezar olarak İsmail Hakkı’nın “Muhammedi’ye” şerhinde geçen mezara işaret etmektedir. Yine Prof. Dr. Fuat KÖPRÜLÜ adı geçen eserin 226. Sayfasında dip notu olarak aynı kaynağı zikreder ve Yunus Emre’nin İsmail Hakkı’nın belirttiği.... >> HABERİ OKUMAK İÇİN DEVAMA TIKLAYIN<<<
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 01.10.2014 13:13:12
 
İçme Suyu Depoları Modernizasyon Çalışmaları Devam Ediyor.
          İlçemizde bulunan üç adet içme suyu depolarının modernizasyon çalışmalarında. 1 nolu ve 2 nolu içme suyu depoları modernizasyonu tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. 3 nolu 400 tonluk içme suyu deposunun modernizasyon çalışmaları devam etmektedir. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ”Su depolarının modernizasyon çalışmaları kapsamında 2 nolu atıl durumda olan ve 1 nolu su depolarımız halkımızın hizmetine sunduk. Amacımız halkımıza sağlıklı ve temiz su içirmek bu çerçevede su depolarımızı modernizasyon yaparak halkımızın hizmetine sunduk. Son olarak 3 nolu su deposunu da tamamlayıp en kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan bu depoların halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.” Dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 01.10.2014 11:25:52
 
Sayfalar :    
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra