Haber Arşivi
Çocuk Oyun Parkı Yapım Çalışmaları
          İlçemiz Kasap Mahallesi otobüs terminali arkasında bulunan çocuk oyun parkı düzenleme çalışmaları tamamlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 17:11:19
 
Park Bahçe Çalışmaları
          ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 2.500 m2 lik alana aile oturma ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız başlamıştır
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 17:08:24
 
Yol Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor.
          İlçemiz yol asfaltlama çalışmaları kapsamında Gölet Evleri Kahraman Sokak yolu asfaltlama yapım için yolun tesviye işlemleri tamamlandı. Yolun astarı atıldı ve kısa süre sonra asfaltlanacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 17:06:43
 
Çocuk Oyun Parkları Çevre Düzenlemesi Yapılıyor
          Kasap mahallesi otobüs terminali önüne yapılan Çocuk Oyun Parkının çevre düzenleme çalışmaları başladı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.08.2015 10:32:53
 
Çocuk Oyun Parkı Yapım Çalışmaları
          İlçemizde mahalle aralarına ve mesirelik alanlara modern çocuk oyun parkı yapım çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN "Modern çocuk parkları, Pazar Mahallesi cami yanı, Gölet Evleri Mahallesi, Kasap Mahallesi Otobüs Terminali karşısı, Kasap Mahallesi Topdal Sokak, Tarla Pınarı mesireliği olmak üzere toplam 5 adet çocuk oyun alanı yapılmıştır. Bu oyun parklarının çevre düzenlemesi yapılmaya başlanmıştır. Amacımız Özellikle çocukların büyük oranda vakitlerini geçirdikleri yeni yapılan ve onarılan parkların, çocuklar için daha sağlıklı ortam ve oyun alanları oluşturmaktır. " dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.08.2015 17:27:12
 
Yol Asfaltlama Çalışmaları
          İlçemiz yol asfaltlama çalışmaları kapsamında Gölet Evleri Kahraman Sokak yolu asfaltlama yapım için yolun tesviye işlemine başlandı. Ayrıca ilçemizin yollarında çukur kısımlarına dolgu yapılmaktadır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.08.2015 16:11:19
 
Sayfalar :       
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra