Haber Arşivi
Asker Duası Yapıldı
          İlçemizden 94/4 askere gidecek olan gençlerimizin Cumhuriyet Meydanında Cuma Namazından sonra asker duası yapıldı. Asker Duasına Belediye Başkan v. Alim DEMİRDAL, İl Genel Meclis Üyesi Volkan KONAÇ, Siyasi Parti Temsilcileri, asker yakınları ve halkımız katıldı.Duadan sonra askerlerle vedalaşıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 31.10.2014 13:11:37
 
TÜRKİYE CUMHURİYETİ 91 YAŞINDA
          Türkiye Cumhuriyetinin 91. Yaşına hüzünle girdik. Karamanın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden ocağı kazasında yerin altında mahsur kalan işçilerin hüznüyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi. Törenlerde etkinlikler iptal edildi. Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN eşleriyle beraber, Garnizon Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, Genel Meclis Üyesi Sn. Volkan KONAÇ, daire amirleri ve siyasi parti temsilcileri törene katıldı. Saat 09:00 da tören başladı. Kaymakam Sn. ÖZTÜRK, Başkan Sn. DOĞAN ve Garnizon Komutanı Sn. ÖZTÜRK öğrencilerin, halkın ve protokolün bayramını kutladılar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirtin konuşmayı Kaymakam yaptı. Törende şiirler söyledi, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediyeler verdi. Daha sonra tören resmi geçidin ardından sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 29.10.2014 16:20:54
 
Başkanın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
          Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çağdaş ve demokratik bir ülke olarak varlığını ve gelişimini sürdürmesinin temel güvencesi Cumhuriyet’tir. Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunmak, Büyük Önder Atatürk’ün ilke ve devrimleriyle aydınlanmış yolda emin ve güçlü adımlarla ilerlemek, bu değerleri gelecek kuşaklara teslim etmek bizlere düşen en büyük görevdir. Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2014 16:19:56
 
Çelenk Koyma Töreni Düzenlendi
          29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanında çelenk koyma töreni düzenlendi. Çelenk koyma törenine Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon: Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK daire amirleri katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Atatürk Anıtına Belediye Başkanlığı çelengini koydu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından çelenk koyma töreni sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2014 12:25:57
 
Sayfalar :    
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra