Haber Arşivi
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı
          30 Ağustos Zafer Bayramı ilçemiz Cumhuriyet Meydanında kutlandı. Kutlamaya Kaymakam Adem USLAN, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, Kore Gazileri Mehmet Ali ÖZKARANFİL ve Hüseyin ERDOĞAN, daire amirleri ve parti teşkilat üyeleri katıldı. İlk olarak Atatürk anıtına çelenkler konuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Uzman Jandarma günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.09.2014 14:25:13
 
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
          30 Ağustos Zaferi, aziz milletimizin gücünün ortaya koyulması bakımından da büyük anlam ifade etmektedir. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum..
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.08.2014 08:43:55
 
Asker Duası Yapıldı
          İlçemizden 94/3 askere gidecek gençlerimizin Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, belediye encümen üyeleri ve halkımız katıldı. Dua sonrası Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN askerlerle teker teker tokalaşarak hayırlı teskereler diledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.08.2014 16:34:35
 
Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı
          İlçemiz Cumhuriyet Meydanından bulunan Belediye Gazinosunda saat: 21:00'da Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN halkımızla bir araya geldi. Bilgilendirme toplantısına halkımızın ilgisi büyük oldu. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN görevi devraldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda belediye başkanı Doğan, belediyenin mali yapısı hayata geçirmeyi hedefledikleri projeleri ve Davraz Ulaştırma Şirketinin mali durumu hakkında açıklamalar yaptı. Toplantının sonunda vatandaşların sorularını cevaplayarak taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Ahmet DOĞAN, bu gibi toplantıların bundan sonraki aylarda da düzenleneceğini kaydetti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 07.08.2014 11:58:52
 
Sayfalar :   
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra