Haber Arşivi
Başkanın Kadir Gecesi Mesajı
          Tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyor. Gazze'ye ve tüm insanlığa barış, huzur getirmesini ve hepimizi Ramazan Bayramına eriştirmesini yüce Mevladan niyaz ediyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.07.2014 15:35:56
 
Kepez Belediye Başkanı Belediyemizi Ziyaret Etti.
          Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan TÜTÜNCÜ, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin İnce belediyemizi ziyaret etti. Ziyarete Belediyemiz Meclis üyleri, Ak Parti İlçe Başkanı Cefer Tayyar Alaca katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Kepez Belediye Başkanı Av.Sn. Hakan Tütüncü ve Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sn. Hüseyin İnce'ye ilçemizi temsilen hediyeler taktim etti. Belediyemizi ziyaretlerinden mutlu olduğunu belirtti, teşekkür ediyorum dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.07.2014 13:55:59
 
Tahsilat Servisi Açıldı
          Belediyemiz giriş kapsının sağ tarafında bulunan kısma yaşlıların ve engelli vatandaşlarımızın rahatlıkla borçlarını ödemeleri amacıyla tahsilat servisi açılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.07.2014 09:52:54
 
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
          Mübarek Ramazan ayının Tüm ilçe halkımıza ve islam alemine hayırlara vesile olmasını diler, dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan ayında gönlünüzün sevgi, sofranızın bereket ile dolmasını yüce Allah'tan niyaz ederim.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 27.06.2014 12:06:04
 
Sayfalar :   
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra