Haber Arşivi
Bayramlaşma Töreni Yapıldı.
          İlçemiz Belediye Gazinosu bahçesinde Belediye Başkanlığımızın bayramlaşma töreni yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet Doğan ve Belediye Meclis Üyeleri halkımızla bayramlaştı. Törene Eski dönem Belediye Başkanı Sn. Özcan Kesmen, İl Genel Meclis üyesi Volkan Konaç ve Parti temsilcileri de katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet Doğan halkımızla sohbet etti. Bayramlaşma yaklaşık iki saat sürdü.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.07.2014 11:57:53
 
Ramazan Bayramı Mesajı
          Ramazan Bayramının ilçemize, ülkemize ve islam alemine huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 27.07.2014 11:54:28
 
Çöp Kamyonu Hibe Edildi.
          İlçemiz Cumhuriyet Meydanında belediyemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen çöp kamyonunun açılış töreni yapıldı. Dualar edilerek kurban kesildi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet Doğan" Çöp komyonu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına başvuru yaptık. Başvuru neticesinde ilçemize son sistem çöp kamyonu hibe edildi. Bu aracı belediyemize hibe eden ve hediye eden başta Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız’a, Ak Parti Isparta Milletvekillerimiz sayın Süreyya Sadi Bilgiç ve Sn. Recep Özel'e teşekkür ediyorum. Aracımız Gönenimize hayırlı olsun. Allah bize hayırlı hizmetler nasip etsin." dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.07.2014 14:15:58
 
Belediyemiz İftar Açtırdı
          İlçemiz Kapalı Pazar yerinde ebediyete intikal eden personellerimizin ruhları atfen Kadir gecesinde belediyemiz tarafından iftar yemeği verildi. İftardan önce ilçe Müftüsü Sn. Mehmet CEYLAN ve Merkez Ulu Cami İmamı Sn. Ali Rıza ile birlikte kuran tilaveti yapıp dua ettiler.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.07.2014 14:23:53
 
Başkanın Kadir Gecesi Mesajı
          Tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyor. Gazze'ye ve tüm insanlığa barış, huzur getirmesini ve hepimizi Ramazan Bayramına eriştirmesini yüce Mevladan niyaz ediyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.07.2014 15:35:56
 
Sayfalar :   
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra