Haber Arşivi
İlçemiz Girişine Durak Yapıldı.
          İlçemiz girişi Kırıkçayır mevkisi Burdur Karayolu üzerine vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Belediyemiz tarafından Otobüs Durağı yapılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.02.2015 11:12:41
 
Öğrencilerimiz Yarıyıl Tatiline Girdi
          Yarıyıl tatiline girecek olan öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN karne dağıttı. Öğrencilerin sevincine ortak oldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 10:21:34
 
Hükümet Konağı Yıkılıyor
          Bir süre önce depreme dayanıklı olmadığı için boşaltılarak kapatılan ilçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Hükümet Konağı Valiliğin oluru ile yıkım çalışmalarına başlanmıştır. Yılacak olan Hükümet Konağı modern bir şekilde tekrar yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 09:59:23
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
          Kasap Mahallesi 102. Cadde ve Gölet Evleri 14. ve 16. Sokaklarına yapımı başlanılan kilit parke taşı yapım işi tamamlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2015 10:48:13
 
Sayfalar :     
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra