Haber Arşivi
BAŞKANIN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
          19 Mayıs, bağımsızlık mücadelemizin başlatıldığı gündür. Aziz şehitlerimiz canları pahasına bu cennet vatanı savunmuşlardır. Demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği gençlerimize emanettir.
Türkiye Cumhuriyeti gençleri, başarılarıyla her alanda lider ülke olma hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır. Bu duygularla, milletimizin Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmetle, şükranla anıyorum.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.05.2015 11:44:59
 
Başkanın Kandil Mesajı
          

İsra ve Miraç mucizesinin, Hazreti Muhammed'in, önce Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya, oradan da Allah'ın sonsuz kudret ve ayetlerini müşahede etmek için semaya yaptığı, içerisinde pek çok ilahi lütuf, ihsan ve bereketi barındıran, hikmet, hediye ve müjdelerle dolu manevi bir yolculuktur. Miraç'ın Hazreti Muhammed'in yaşadığı büyük buluşma, Allah'ın sonsuzluğuna, büyüklüğüne ve birliğine yapılan en görkemli şahitliktir.

Bu şahitliğin ve manevi tecrübenin müminin miracı olan namaz ile taçlandırılmasının, Miraç hediyesi ayetlerde bildirilen sorumluluk bilincinin, Allah’tan başkasına kulluk etmeyenlerin günahlarının bağışlanacağı ve sonunda cennete gireceği müjdesinin, Mirac'ın, inananları sonsuzluğa götüren yüce değerleri olduğunu unutmayalım. Bu vesileyle tüm İslam Aleminin Miraç Kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.05.2015 16:17:28
 
Gölbaşı Ortaokulu Projelerini Sergiledi.
          Gölbaşı Ortaokulunun bugün proje sergisi açılışı gerçekleşti. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Öğrenciler birbirinden güzel projeleri sergilendi. Gölbaşı Ortaokulu Müdürü Osman KAYA "Öğrencilerin öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak, araştırmalarının sonuçlarını sergileyebilecekleri, öğrenciler ve izleyiciler için eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam oluşturmayı amaçlamaktadır. " dedi. Sergiden sonra katılımcılara ikramlarda bulunuldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.05.2015 11:16:47
 
Kanalizasyon Yapım Çalışmalarına Başlandı
          İlçemizin ana kanalizasyon hattı yapımına başlandı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN çalışmaları yerinde inceledi. Başkan DOĞAN" Kanalizasyon ana hattının atık su arıtma tesisine bağlama çalışmalarının 1 . etabı 2500 metrelik nakil hattının yapımına başlanmış olup ana hattın batak yolunun Tarım İlçe Müdürlüğü arkasından ilçe kanalizasyon hattına bağlanacaktır. Çalışmalarımızda çiftçilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.05.2015 16:18:10
 
Asker Duası Yapıldı
          İlçemizden askere gidecek olan gencimizin Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.05.2015 11:01:34
 
Sayfalar :      
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra