Haber Arşivi
Asker Duası Yapıldı
          İlçemizden 94/3 askere gidecek gençlerimizin Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, belediye encümen üyeleri ve halkımız katıldı. Dua sonrası Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN askerlerle teker teker tokalaşarak hayırlı teskereler diledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.08.2014 16:34:35
 
Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı
          İlçemiz Cumhuriyet Meydanından bulunan Belediye Gazinosunda saat: 21:00'da Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN halkımızla bir araya geldi. Bilgilendirme toplantısına halkımızın ilgisi büyük oldu. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN görevi devraldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda belediye başkanı Doğan, belediyenin mali yapısı hayata geçirmeyi hedefledikleri projeleri ve Davraz Ulaştırma Şirketinin mali durumu hakkında açıklamalar yaptı. Toplantının sonunda vatandaşların sorularını cevaplayarak taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Ahmet DOĞAN, bu gibi toplantıların bundan sonraki aylarda da düzenleneceğini kaydetti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 07.08.2014 11:58:52
 
Çeşitli Ülkelerden Gelen Öğrenciler Belediyemizi Ziyaret Etti
          Atabey 75. Yıl YİBO okuluna İspanya, Fransa ve Japonya'dan ziyarete gelen öğrenciler. Atabey 75. Yıl YİBO Müdürü Ümit Yeter tarafından Belediye Başkanlığımızıda ziyeret etti. Öğrencileri makamında ağırlayan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN öğrencilerle sohbet etti, ilçemiz hakkında bilgiler verdi. Sohbetin ardından öğreciler Tarla Pınarı Mesireliğine gitti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.08.2014 14:45
 
BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILACAKTIR.
          Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN bugün akşam saat:21:00'da ilçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Belediye Gazinosunda halk bilgilendirme ve istişare toplantısı yapacaktır. Bilgilendirme ve istişare toplantısına tüm vatandaşlarımız davetlidir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.08.2014 12:22:15
 
Sayfalar :   
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra