Tüm Liste
GÖNEN SPOR 1. AMATÖRE YÜKSELME MAÇINA ÇIKIYOR
HAYDİ MAÇA 14.06.2015 saat 17:00'da Isparta Atatürk Stadyumun Gönen Spor ile Güneykent Spor arasında 1. Amatör Küme yükselme Playoff maçı oynanacaktır. Bu önemli maça tüm halkımız davetlidir.NOT: Otobüsler saat 15:00'da Gönen Spor Lokali önünden kalkacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 12.06.2015 11:40:45
 
TARLA PINARI BAKIM ONARIMI
İlçemiz Tarla Pınarı Mesireliğinin bakım onarım çalışmaları başladı. Tarla Pınarı Mesireliğinde bulunan havuzun bulunduğu alana halkımızın kötü hava şartlarında kullana bilmesi için kapalı piknik alanı yapılacak.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 12.06.2015 11:37:28
 
DÜKKANLARIN YAPIMI DEVAM EDİYOR
İlçemiz Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının inşaat yapımı devam ediyor. Dükkanların kalıpları çakılarak betonu atıldı. Kalıpların sökümüne başlandı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN çalışmaları yerinde takip ediyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 11.06.2015 15:23:00
 
BİLİM FUARI VE KERMES AÇILIŞI YAPILDI
Süleyman Demirel Orta Okulunun düzenlemiş olduğu Bilim Fuarı ve kermesin açılışına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Öğrenciler kendi ilgi alanları doğrultusunda araştırma yaparak, araştırma yaptıkları konuları sergilediler. Başkan DOĞAN öğrencilerin hazırladığı projeleri teker teker dolaşarak incelemelerde bulundu. Aynı zamanda maddi durumu iyi olmayan öğrencilere için kermes yapıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 04.06.2015 11:36:21
 
KEP TÖRENİ YAPILDI
Süleyman Demire Üniversitesi Gönen Meslek Yüksek Okulunun kapalı pazar yerinde kep töreni yapıldı. Törene Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. İlk olarak Cumhuriyet meydanı Atatürk Anıtı önüne çelenk konuldu. Tören kapalı pazar yerinde devam etti. Açılış konuşmasını Gönen Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Didar BÜYÜKER İŞLER yaptı. Okulda dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri verildi. Başkan DOĞAN okul 1. sine belgesini verdi. Moda tasarım öğrencileri kendi yaptıkları elbiseleri podyumda sergiledi, tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 04.06.2015 11:30:04
 
Başkanın Kandil Mesajı
Berat Kandilinizi kutlar, tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ederim..
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Not: Bugün akşam namazından sonra Merkez Ulu camisinde mevlidi şerif okunacaktır. Tüm halkımız davetlidir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 01.06.2015 16:06:40
 
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
İlçemiz haşhaş ve tahıl alım yerinin düzenleme çalışmaları başladı. Haşhaş ve tahıl alım zamanında çiftçilerimizin rahat ürünlerini verebilmesi için zeminine beton atılıyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 01.06.2015 12:22:13
 
İHALE
04.06.2015 TARİH SAAT: 14:00 DA BETON KİLİT PARKE TAŞI VE BORDÜR TAŞI SATIN ALINMASI İHALESİ YAPILACAKTIR. İLGİLENENLERE DUYRULUR. İhale ile ilgili gerekli döküman https://ekap.kik.gov.tr/ adresinden alınabilir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.05.2015 12:12:37
 
DÜKKANLARIN İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Dükkanların İnşaatı su basmanı atılarak kalıpları çakıldı. Üst betonun atılması için hazırlıklar tamamlanıyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.05.2015 12:09:49
 
ANNELER OKUYOR PROJESİ
İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu Anneler Okuyor Projesi kapsamında dereceye giren Annelere ödülleri verilmek üzere Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda tören düzenlendi. Programdan önce Eğitimci Yazar Kapaklıkaya Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'ı makamında ziyaret etti. Ödül törenine Eğitimci Yazar Alişan KAPAKLIKAYA davet edildi. Kapaklıkaya izleyicilere Aile içi iletişim ve olumlu çocuk yetiştirmek konulu konferans verdi. Konferans ilgiyle izlendi. Programa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Programın sonunda Başkan DOĞAN Eğitimci Yazar Alişan KAPAKLIKAYA hediyeler verdi. Daha sonra dereceye giren Annelerin hediyeleri belirlemek için kuralar çekildi. Başkan DOĞAN annelere ödüllerini verdi. Program sonunda Yazar KAPAKLIKAYA kitaplarını imzaladı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.05.2015 20:05:28
 
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı. Kutlamaya Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aytekin TOKGÖZ yaptı. Öğrenciler şiirler okudu. Atatürk'ün Gençliğe hitabesi okundu. Gönen Süleyman Demirel Ortaokul öğrencileri halk oyunları oynadı. Resmi tören geçidinin ardından tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.05.2015 12:57:26
 
BAŞKANIN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
19 Mayıs, bağımsızlık mücadelemizin başlatıldığı gündür. Aziz şehitlerimiz canları pahasına bu cennet vatanı savunmuşlardır. Demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği gençlerimize emanettir.
Türkiye Cumhuriyeti gençleri, başarılarıyla her alanda lider ülke olma hedefine her gün biraz daha yaklaşmaktadır. Bu duygularla, milletimizin Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmetle, şükranla anıyorum.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.05.2015 11:44:59
 
Başkanın Kandil Mesajı


İsra ve Miraç mucizesinin, Hazreti Muhammed'in, önce Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya, oradan da Allah'ın sonsuz kudret ve ayetlerini müşahede etmek için semaya yaptığı, içerisinde pek çok ilahi lütuf, ihsan ve bereketi barındıran, hikmet, hediye ve müjdelerle dolu manevi bir yolculuktur. Miraç'ın Hazreti Muhammed'in yaşadığı büyük buluşma, Allah'ın sonsuzluğuna, büyüklüğüne ve birliğine yapılan en görkemli şahitliktir.

Bu şahitliğin ve manevi tecrübenin müminin miracı olan namaz ile taçlandırılmasının, Miraç hediyesi ayetlerde bildirilen sorumluluk bilincinin, Allah’tan başkasına kulluk etmeyenlerin günahlarının bağışlanacağı ve sonunda cennete gireceği müjdesinin, Mirac'ın, inananları sonsuzluğa götüren yüce değerleri olduğunu unutmayalım. Bu vesileyle tüm İslam Aleminin Miraç Kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.05.2015 16:17:28
 
Gölbaşı Ortaokulu Projelerini Sergiledi.
Gölbaşı Ortaokulunun bugün proje sergisi açılışı gerçekleşti. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Öğrenciler birbirinden güzel projeleri sergilendi. Gölbaşı Ortaokulu Müdürü Osman KAYA "Öğrencilerin öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak, araştırmalarının sonuçlarını sergileyebilecekleri, öğrenciler ve izleyiciler için eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam oluşturmayı amaçlamaktadır. " dedi. Sergiden sonra katılımcılara ikramlarda bulunuldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.05.2015 11:16:47
 
Kanalizasyon Yapım Çalışmalarına Başlandı
İlçemizin ana kanalizasyon hattı yapımına başlandı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN çalışmaları yerinde inceledi. Başkan DOĞAN" Kanalizasyon ana hattının atık su arıtma tesisine bağlama çalışmalarının 1 . etabı 2500 metrelik nakil hattının yapımına başlanmış olup ana hattın batak yolunun Tarım İlçe Müdürlüğü arkasından ilçe kanalizasyon hattına bağlanacaktır. Çalışmalarımızda çiftçilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.05.2015 16:18:10
 
Asker Duası Yapıldı
İlçemizden askere gidecek olan gencimizin Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.05.2015 11:01:34
 
Başkanın Anneler Günü Mesajı.
Omuzlarımız üzerinden göklere kadar yükselmeye layık olan annelerimiz, ailenin ve toplumun direğini oluşturur. Dinimiz, annelere en yüksek ve muhterem bir mevki vermiştir. Annelik bir gönül ve mana işidir. Annelerin çocukları üzerinde herkesten fazla emeği bulunmakta, yavruları üzerinde en derin şefkat ve merhamet hissini anneler taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, hiçbir maddi ve manevi çıkar beklemeden, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarıyla, bizleri yetiştiren ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların Anneler Günü'nü kutluyor, bu özel günlerinde, onları sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.05.2015 10:59:53
 
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. yıl dönümü nedeniyle İlçemiz Cumhuriyet Meydanında tören düzenledi. Saat 9'da Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi kondu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından olumsuz hava şartları nedeniyle bayram saat 10'da Fen Lisesi kapalı spor salonunda devam etti. Çelenk koyma törenin ardan Süleyman Demirel İlköğretim okulu öğrencileri Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'ı makamında ziyaret ederek çiçek taktim ettiler. Öğrenci Belediye Başkanı okulların yetersiz olduğunu okul yapacağını, tiyatro faaliyetleri, geziler ve okulların bahçelerinde düzenlemeler yapacağını söyledi. Daha sonra Öğrenci Başkan, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'a sorular yöneltti; " Alt yapı çalışmaları ne aşamada ?, Yol Düzenlemeleri ne zaman tamamlanacak ?, gibi sorulara Başkan Doğan ise " Alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra yolları yapacağız" yanıtını verdi. Öğrenciler Başkan DOĞAN'dan park ve bahçelerin düzenlenmesini istedi. Başkan Doğan öğrencilere hediyeler verdi. Tören saat 10'da.....>>> haberin devamına tıklayınız
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.04.2015 15:37:57
 
Kutlu Doğum Haftası Kutlandı
Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda program düzenlendi. Gönen İmam Hatip Orta Okulunun hazırlamış olduğu Kutlu Nebi Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa'nın 1444. Yılı tüm coşkuyla kutlandı. Programa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından Kuranı Kerim okundu. İmam Hatip Orta okulu öğrencileri ilahiler söyledi. Şiirler okundu, Peygamber efendimizin sünnetlerinden örnekler sergilendi. Peygamber efendimiz anlatıldı. Veysel Karani piyesi yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 21.04.2015 09:18:26
 
Köy Enstitülerinin Kuruluşunun 75. Yılı Kutlandı
Kutlama İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda gerçekleşti. 17 Nisan Köy Enstitülerinin Kuruluşunun 75. Yılı Kutlama programına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. İlk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Yrd Doç Mehmet ÖZÇELİK açılış konuşmasını yaptı. Ardından şiirler okundu. Emekli Öğretmen Tahsin YARAR ve Emekli Öğretmen Mehmet GÜLDOĞAN misafirlere müzik dinletisi sundu. Yrd. Doç Dr. Didar Büyüker İşler günün anlam ve önemi hakkında konuşma yaptı. Başkan DOĞAN konuklara plaket ve hediyeler verdi. Gönen MYO Moda tasarımı programı tarafından hazırlanan "Gecenin Şıklığı" konulu defile gerçekleşti program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 17.04.2015 15:54:31
 
Kurban Kesildi
Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının temel atımında ve yeni alınan itfaiyeler için kurban kesilerek dualar edildi. Başkan DOĞAN" 6 tane 35 er m2 ve 1 tane 90 m2 olmak üzere toplam 7 adet dükkan yapılacaktır ayrıca Belediyemize kazandırdığımız bu iki tane itfaiyeyi Allah kullandırmak nasip etmesin. İtfaiye araçlarının ve dükkanlarımızın şimdiden halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi. Daha sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yeni yapılacak olan dükkanlarda incelemelerde bulundu
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 17.04.2015 14:49:02
 
Okullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı.
Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde ilçemiz Süleyman Demirel Üniversitesi Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda bilgi yarışması yapıldı. Programa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Alacamescid Camii İmamı Kuran-ı Kerim okudu. Bilgi yarışması okullar arasında yapıldı. Yarışmaya Gölbaşı, Gönen İmam Hatip, Gümüşgün, Güneykent, Senirce, Gönen Süleyman Demirel Orta Okulları katıldı. Yarışmada öğrencilere Peygamber efendimiz Hz. Muhammet Mustafa'nın hayatından sorular soruldu. Gönen İmam Hatip Okulu öğrencileri Semazen gösterisi yaptı. Bilgi yarışmasında 1. Güneykent, 2. Senirce, 3. Gölbaşı, 4. Gönen Süleyman Demirel, 5. Gönen İmam Hatip ve 6. Gümüşgün oldu. Yarışma sonunda öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediyelerini verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.04.2015 08:52:43
 
Belediyemize Modern İtfaiye Aracı.
Belediyemize 24 metre merdivenli, 6 ton su ve köpük püskürtmeli modern itfaiye aracı alındı. Yeni itfaiye aracının Cumhuriyet Meydanında denemesi yapıldı. Başkan Doğan "Yeni aracımızla birlikte itfaiyemizde 4 adet aktif yangın söndürme aracımız oldu. İnşallah yangınlar çıkmaz ve kullanmak zorunda kalmayız. Ayrıca 10 Nisan günü Cuma namazından sonra yeni itfaiye aracımızın açılışını yapacağız tüm halkımız davetlidir" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.04.2015 16:21:34
 
Dükkanların Yapımı Devam Ediyor
Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının yapım çalışmaları devam ediyor. Dükkanların su basmanı atılmak üzere demirleri bağlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.04.2015 16:12:47
 
Kilit Taşı Yapım Çalışmaları Devam Ediyor.
Kilit taşı çalışmaları kapsamında ilçemiz Tarla Pınarı Mesireliği giriş yolu bozuk olması nedeniyle düzeltilerek kilit taşı ve parke yapımına başlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.04.2015 16:03:13
 
Sayfalar :       
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra