Tüm Liste
Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan
Mübarek Ramazan ayının Tüm ilçe halkımıza ve islam alemine hayırlara vesile olmasını diler, dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan ayında gönlünüzün sevgi, sofranızın bereket ile dolmasını yüce Allah'tan niyaz ederim.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 27.06.2014 12:06:04
 
Belediyemiz Otobüs Tarifeleri
Belediyemiz otobüslerinin Isparta'ya gidiş ve geliş seferlerinde yaz tarifesine geçilmiştir. Ayrıca Gölet , Bahçeşehir ve Toki Evleri tarifelerinde değişiklik yapılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.06.2014 14:29:20
 
Bekleme Salonu Açıldı
Belediyemiz otobüs terminali yanına gelen ve giden yolcularımızın oturması ve eşyalarını rahatlıkla koyması amacıyla otobüs bekleme salonu halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.06.2014 10:57:27
 
Parkın Havuzu Halkımızın Hizmetine Sunuldu.
İlçemiz Şehit Polis Mehmet TELLİ parkında bulunan havuzun bakım onarım çalışmaları tamamlanarak halkımızın hizmetine açıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.06.2014 09:35:33
 
Başkanın Babalar Günü Mesajı
Ailenin temel direği olarak görülen babalar, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir. Bu bakımdan, hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.06.2014 12:00:36
 
Isparta Bölgesinin Tarihi Coğrafyası ve Miryokefalon (Myriokephalon) Savaşı Sempozyumu
Isparta il sınırları içerisinde yapıldığı düşünülen bu savaşın yapıldığı muhtemel yerlerle ilgi görüşler bilimsel bir sempozyumda değerlendirilecektir. Bu değerlendirmede konunun uzmanı olan bilim insanlarının ve ilgili araştırmacıların yaptığı çalışmalar ve ortaya koyacakları görüşler büyük önem arz etmektedir. Sempozyum çerçevesinde; savaşın geçtiği devri anlatan birinci elden kaynaklarda olayın olduğu coğrafyanın yer şekilleri detaylı bir şekilde anlatıldığı için, bu bilgilerin ışığında bölgede bir inceleme gezisi planlanmaktadır. Bu gezi neticesinde bölgede antik çağlardan ortaçağa kadar kullanılagelen askeri ve ticari yollar da değerlendirilecektir. Bu esnada Bizans ordusunun asker sayısı, silah ve mühimmat miktarı da göz önünde bulundurularak, bu özellikteki bir ordunun geçebileceği güzergâhın belirlenmesine çalışılacaktır.

Sempozyum Konusu

Miryokefalon (Myriokephalon) Savaşının yapıldığı yerin tespiti.
Bölgeye yapılan Türkmen akınları.
Ortaçağda bölgeden geçen askeri, ticari yol ağları ve yer adları.
Türkiye Selçukluları zamanında yörede gerçekleşen diğer savaşlar.
Bölgenin tarihi coğrafyası.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.06.2014 17:16:33
 
22 Haziran Gönen Mezunları Buluşma Günü
22 Haziran 2014 pazar günü geleneksel kuru fasülye ve Gönen Mezunları Buluşma Günü yapılacaktır. Program haberin devamındadır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.06.2014 17:07:01
 
Başkanın Kandil Mesajı
Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesine dualarda buluşmak ümidiyle tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin berat kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 12.06.2014 11:39:13
 
SDÜ GMYO Öğrencilerinin Mezuniyet Töreni Yapıdı
Süleyman Demirel Gönen Meslek Yüksek Okulu öğrecilerinin ilçemiz Cumhuriyet Meydanında mezuniyet töreni yapıldı. Törene Belediye Başkanı Sn Ahmet Doğan, Gönen Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Didar BÜYÜKER İŞLER, öğretim görevlileri ve öğrenici velileri katıldı. Cumhuriyet Meydanı Atatürk anıtı önüne çelenk kondu, saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasın ardından tören SDÜ Gönen Meslek Yüksek okulu bahçesinde devam etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 05.06.2014 19:00
 
Havuz Bakım Onarım Çalışmaları Başladı.
İlçemiz Şehit Polis Mehmet Telli parkından bulunan havuzun bakım onarım çalışmaları başladı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.06.2014 16:19:43
 
Isparta Tanıtım Günleri 12-15 Haziran 2014
İlimizin tarihi, kültürel, yöresel, doğal, turistik, ekonomik değerlerini ve marka ürünleri Başkent Ankara'da tanıtmak üzere, 12-15 Haziran 2014 tarihleri arasında, Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde "Isparta Tanıtım Günleri" düzenlenecektir. Gönen'imizi temsilen stand açılacak, 12 Haziran 2014 Perşembe günü saat 15:30'da fuarın açılışı yapılaktır. Diğer günler fuar saat 10:00 açılacak saat 20:00'de kapanacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.06.2014 15:46:46
 
Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet YILMAZ İlçemizde
Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz belediyemizi ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Isparta Milletvekili Sayın Recep Özel, Ak Parti Isparta Milletvekili Sayın Süreyya Sadi Bilgiç, Ispara Valisi Sayın Vahdettin Özkan, Ak Parti İl Başkanı Sayın Osman Zabun, Kaymakam Sayın Adem Uslan, Güneykent Belediye Başkanı Sayın Fahretdin Gözgün, meclis üyelerimiz ve...>>
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.05.2014 20:33:43
 
Başkanın Kandil Mesajı
Tüm İlçe halkımızın Mübarek Miraç kandilini kutlar. İslam alemine hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim..
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.05.2014 15:49:59
 
Nene Hatunu ölümünün 59. yıldönümü.
1877-1878 Osmanlı-Rus savaşının sembol kahramanı Erzurumlu Nene Hatun 22 Mayıs 1955 tarihinde 98 yaşında vefat etti. Vefatının 59. yılı. Nene Hatun'un vatan için gece başlayan mücâdelesi, tüm düşman Erzurum'dan kovuluncaya kadar devam etti. Erzurum'un her karış toprağında cephâne taşıyarak, yaralılara hemşirelik yaparak, yemek pişirerek, su dağıtarak, hizmetten hizmete koşarak destanlaştı. Türk kadınının kahramanlık sembolü olan Nene Hatunu rahmet ve minnetle anıyorum, Ruhu şad Mekanı Cennet olsun...
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.05.2014 16:48:54
 
Başkanın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın milletçe haklı gurur ve mutluluğunu yaşadığımız bu özel günde; vatan ve millet uğruna büyük fedakarlıklar göstererek bizlere bağımsız ve özgür bir ülke bırakan başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e bütün şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize şükranlarımı sunar, Atatürk’ün büyük güven duyduğu gençlerimize ülkemizin kalkınması ve ilerlemesi için yapmış oldukları çalışmalarda üstün başarılar dilerim.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.05.2014 12:32:55
 
İlçemize Halı ve Oto Yıkamacı Açıldı.
İlçemiz Cami Mahallesi sanayi dükkanlarına halı ve oto yıkama dükkanı açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Isparta Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Ali Galip Bilgili, KOSGEB Isparta İl Müdürü Yurdun Yıldırım, Güneykent Belediye Başkanı Sn. Fahrettin GÖZGÜN, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Volkan KONAÇ, daire amirleri ve halkımız katıldı. Açılışta konuşma yapan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN " Böyle güzel bir yatırımın halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını, bu yatırımların KOSGEB'İN destekleriyle ilçemizde artacağını, yatırımı yapam işletme sahibine teşekkür ederim." dedi. Daha sonra dualarla açılış gerçekleşti. Açılıştan sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN açılışa katılan misafirleri makamına davet ederek sohbet etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 16.05.2014 14:51:34
 
Atatürk Anıtına Çelenk Kondu.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sabah saat 09:00 da Atatürk anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çelenki kondu. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.05.2014 13:37:02
 
ACIMIZ BÜYÜK...
Manisa’nın Soma İlçesi’ndeki kömür madeninde trafo patlaması nedeniyle çıkan yangın sonrasında hayatını kaybeden Ailelerinin rızkını temin maksadıyla en zor şartlarda çalışan işçilerimize Allah'tan rahmet ve mağfiret, yaralılara acil şifa, ailelerine Allah'tan sabır niyaz ederiz. Halen mahsur kalanların bir an önce kurtarılmasını Yüce Allah'tan diler. Ve Milletimize başsağlığı dileriz..

GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 14.05.2014 09:07:11
 
Başkanın Anneler Günü Mesajı.
Omuzlarımız üzerinden göklere kadar yükselmeye layık olan annelerimiz, ailenin ve toplumun direğini oluşturur. Dinimiz, annelere en yüksek ve muhterem bir mevki vermiştir. Annelik bir gönül ve mana işidir. Annelerin çocukları üzerinde herkesten fazla emeği bulunmakta, yavruları üzerinde en derin şefkat ve merhamet hissini anneler taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, hiçbir maddi ve manevi çıkar beklemeden, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarıyla, bizleri yetiştiren ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların Anneler Günü'nü kutluyor, bu özel günlerinde, onları sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.05.2014 09:23:56
 
Facebook Sayfamız Açıldı.
Tüm haber, resimler güncel bilgileri öğrenebilmek için Facebook'dan Isparta Gönen Belediye Başkanlığını ekleyerek takip edebilirsiniz.
Facebook Adresine Gitmek İçin TıklayınızFacebook Sayfamız
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.05.2014 10:24:40
 
Başkanın Kandil Mesajı
Mübaret üç aylar ve Ragaip kandilinizi kutlar, Türk islam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederim.

Ahmet DOĞAN   
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 01.05.2014 14:34:20
 
Ak Parti İl Teşkilatı Belediyemizi Ziyaret Etti
Ak Parti İl Başkanı Osman ZABUN, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali BOLAT ve teşkilat üyeler Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN’ı makamında ziyaret ederek sohbet ettiler. Ardından Yunus Emre Türbesinde ve Tarihi Selçuklu Hamamında incelemeler yaptılar. Daha sonra Cuma pazarında esnafı ziyaret ederek, vatandaşlara pazar yeri ile ilgili görüş ve önerilerini sordular. İlçemizden ayrıldılar.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.04.2014 12:00:55
 
Isparta Ak Parti Milletvekili Recep ÖZEL Belediyemizi Ziyaret Etti.
Isparta Ak Parti Milletvekili Recep ÖZEL Belediyemizi Ziyaret Etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.04.2014 14:04:15
 
Çocuk Bayramının 94’üncü Yılı Kutlandı.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen 'Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 94'üncü yılı İlçemiz Cumhuriyet meydanında kutlandı. Saat 9’da Atatürk anıtına çelenk kondu. Daha sonra program Süleyman Demirel İlköğretim okulunun tören alanına inmesiyle saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başladı. Programa Kaymakam Sn. Adem USLAN, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon Komutanı, daire amirleri, siyasi parti üyeleri ve binlerce halk katıldı. Kaymakam, Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Milli Eğitim Müdürü Sn. Şaban ALTINDAL yaptı. Şiirler okundu. Halk oyunları oynandı. Ana Okulu öğrencileri ateş böceğim adlı rond gösterisini sergiledi. Kafkas halk oyunları gösterisi yapıldı. Barış Manço’nun Hal Hal şarkısı pleybek olarak söylendi. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediyeler verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 23.04.2014 13:42:28
 
Öğrenciler Başkanı Ziyaret Etti
Gönen Süleyman Demirel İlköğretim Okulu öğrencileri Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'ı makamında ziyaret ederek çiçek verdiler. Belediye Başkanı makamına oturan öğrenci belediye personeline talimat verdi, isteklerini dile getirdi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN öğrencilerle sohbet etti, öğrencilere hediyeler vererek fotoğraf çektirdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.04.2014 08:35:11
 
Sayfalar :   
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra