Tüm Liste
Dükkanların Yapımına Başlandı
İlçemiz Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının yapım çalışmalarına bugün başlanmıştır. Toplam 7 adet dükkan yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.03.2015 11:25:41
 
Park ve Bahçe Çalışmalarımız Başlamıştır.
Belediyemiz park bahçe çalışmaları kapsamında ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 10.500 m2 lik alana kır düğün salonu ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız başlamıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.03.2015 15:54:43
 
Çanakkale Şehitlerimizi Andık.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Belediyemizin düzenlemiş olduğu 18 Mart Çanakkale şehitlerinin yemek menüsü olan üzüm hoşafıyla bir dilim ekmek ikram edildi. Programa Kaymakam Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda halk katıldı. Şehitlerimiz için dualar edilerek program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.03.2015 16:33:41
 
112 İtfaiye Ekiplerimiz Zamanında Olay Yerinde
Gölet Evleri Mahallesinde dün akşam 21:15 saatlerinde 112 İtfaiye Merkezimize gelen çağrıyla harekete geçen itfaiye ekiplerimiz saat 20:30’da başladığı tahmin edilen yangını zamanında olay yerine ulaşmasıyla kontrol altına aldı. İtfaiye ekiplerimiz yangına zamanında müdahale etmesiyle büyük bir yangının oluşmasını önlemiş oldular. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Başkan DOĞAN " İtfaiye ekiplerimiz zamanında olay yerine gelerek olası büyük bir yangının önlemişlerdir. Evi yanan vatandaşımıza geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin. Ayrıca İtfaiye ekiplerimize zamanında müdahale etmelerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.03.2015 15:37:37
 
Senirce Köyü Çanakkale Şehitleri Anısına Mevlid-i Şerif Okuttu.
İlçemiz çevre köylerinden Senirce köy halkı Çanakkkale Şehitleri anısına Mevlid-i Şerif okutarak yemek verdi. Yemeğe Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN ve çok sayıda misafir katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 15:23:44
 
Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıldönümünü Kutluyoruz.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıl dönümü nedeniyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve kamu kurum ve kuruluşları çelenk koydu, saygı duruşu ve şanlı İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Çelenk sunma programından sonra ilçe mezarlığında şehitlerimiz ziyaret edildi. Ziyaretten sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Gönen Süleyman Demirel İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu programa katıldı. Programda şiir dinletisi, orotorya gösterisi ve Çanakkale Zaferini anlatan piyes sergilendi. Başkan Doğan öğrencilere ve günün anısına Okul müdürüne hediyeler verdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 14:41:01
 
Başkanın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
18 Mart 1915 tarihinde kazanılan, Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılını kutlamanın ve canımızdan aziz bildiğimiz kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin “Şehitler Günü’nü” idrak etmenin onurunu yaşamaktayız. Tam 253 bin iman abidesi genç vatanperver, ölmek için siperden sipere atlayarak ellerinde Kuranı Kerim, dudaklarında tekbir ve kelime-i şehadet naraları ile şehadet şerbetini içerek , ‘Çanakkale’nin Geçilemeyeceğini’ ispat etmişlerdir. Çanakkale’de ortaya konulan ruh, milli mücadelede de kurtuluşumuzun yolunu açmış ve aydınlatmıştır. Türk milleti, birlik ve beraberliğini koruyarak birçok zorluğun üstesinden gelmiş, hiçbir zaman esaret altına girmemiş ve her zaman tarihe yön veren parlak zaferlere imza atmıştır. Bu duygu ve düşünceyle Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı, vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 14:08:55
 
Mehmet Akif Ersoy ve Gençlik Konferansı Yapıldı
İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'u Dç. Dr. Adem EFE anlattı. Konferansa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Programdan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2015 15:51:43
 
Başkan Çalışmaları Yerinde İnceledi.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesine yapılan kilit taşı çalışmalarını Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yerinde yerinde inceledi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Cemal Paşa Caddesine yapılan kilit taşı çalışmaları inşalah bugün tamamlanarak hizmete açılacaktır. Yapılan bu hizmetin halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2015 15:08:09
 
İstiklal Marşının Kubülünün 94. Yıl Dönümü Kutlandı
İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda İstiklal Marşının kabülünün 94. yıl dönümü kutlandı. Gönen İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu kutlama programına Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından program başladı. İlk olarak günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Gönen İmam Hatip öğrencileri şiirler okudu, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un hayatı anlatıldı. İstiklal Marşı Oratoryosu yapıldı. İstikal Marşının kabul edilmesini anlatan gösteri yapıldı. Daha sonra İstikal Marşı okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediye verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 12.03.2015 14:14:01
 
Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.03.2015 11:21:57
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
Alt yapısı tamamem biten Cemal Paşa Caddesinin Kilit taşı döşeme çalışmaları başlamış olup tüm hızıyla devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.03.2015 16:59:47
 
İlçemiz Girişine Durak Yapıldı.
İlçemiz girişi Kırıkçayır mevkisi Burdur Karayolu üzerine vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Belediyemiz tarafından Otobüs Durağı yapılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.02.2015 11:12:41
 
Öğrencilerimiz Yarıyıl Tatiline Girdi
Yarıyıl tatiline girecek olan öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN karne dağıttı. Öğrencilerin sevincine ortak oldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 10:21:34
 
Hükümet Konağı Yıkılıyor
Bir süre önce depreme dayanıklı olmadığı için boşaltılarak kapatılan ilçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Hükümet Konağı Valiliğin oluru ile yıkım çalışmalarına başlanmıştır. Yılacak olan Hükümet Konağı modern bir şekilde tekrar yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 09:59:23
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
Kasap Mahallesi 102. Cadde ve Gölet Evleri 14. ve 16. Sokaklarına yapımı başlanılan kilit parke taşı yapım işi tamamlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2015 10:48:13
 
Başkan Açılış Törenine Katıldı
İlçemiz Alacamescid Mahallesi Ptt yanına Aysan Yapı Market açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda halk katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.01.2015 10:42:30
 
Zabıta Kuşlara Yem Bıraktı.
İlçemize son yıllarda en yoğun kar yağışı ve don olması nedeniyle doğadaki yaban hayatı canlı tutmak amacıyla Zabıta ekipleri kuşlara yem bıraktı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Yaban hayatta yaşam mücadelesi veren kuşların soğuk hava şartları olumsuz etkileyeceği düşüncesiyle doğaya yem ve ekmek kırıntıları bıraktık. Vatandaşlarımızın da serçelerin aç kalmaması için balkon ve pencere önlerine ekmek kırıntısı, bulgur gibi yiyecekleri bırakmalarını istiyoruz" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.01.2015 09:26:31
 
Okul Yoluna Kilit Taşı Yapılıyor.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesi Okul yolunun alt yapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmalara ara vermeden kilit taşı yapım çalışmlarına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 09:10:41
 
Başkanın Kandil Mesajı
Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesine dualarda buluşmak ümidiyle tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin mevlid kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..
Ahmet DOĞAN
Belediye BaşkanıHaberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 15:14:57
 
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
İlçemizin ihtiyaç duyulan yerlerine kilit taşı döşemesi yapılmaya devam ediyor. Kilit taşı döşeme çalışmaları Bahçeşehir Yapı Kooperatifi evlerinde devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:34:01
 
Kurban Kesildi.
İtfaiye binası önünde kurban kesildi. Belediye çalışanların kaza ve belaya karşı ve belediyemizin başarısı için kurban kesilerek dualar edildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:03:32
 
BİM İLÇEMİZDE
Bim Birleşik Mağazaları ilçemizde. Belediye işhanı giriş katına açılan Bim'in açılışına Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Bim Genel Müdürü ve çok sayıda halk katıldı. Dualarla mağazanın açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN " İlçemize açılan mağazanın halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.11.2014 11:00:50
 
Öğretmenler Günü Kutlandı.
24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle ilçemiz Cumhuriyet meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi kondu, Tören saat 10:30 da Süleyman Demirel Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda devam etti. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN törene katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardında günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Şiirler okundu. Oratorya gösterisi yapıldı, Halk oyunları oynandı, dereceye giren öğrenciye Başkan DOĞAN hediye verdi. Törenden sonra Fen Lisesi okulu törene katılan misafirlere yemek ikram etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.11.2014 15:57:46
 
Başkan: " ÖĞRETMENLER GELECEĞİMİZİN MİMARI"
Bizleri hayata hazırlayan, her türlü ilmi nakış nakış beyinlerimize işleyen insanlardır öğretmenler. Ülkelerin ve toplumların gelişmişlik düzeylerinin yükselmesi insan kaynaklarının donanımı ve eğitimi ile mümkün olabilmektedir. Özellikle bilimin, bilginin ve teknolojinin her geçen gün değer kazandığı günümüz dünyasında, toplumlar sahip oldukları eğitimli ve nitelikli insan gücü ile uluslararası platformlarda var olabilmektedirler. Bu duygu ve düşünceyle geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutluyor, hayatını kaybetmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.11.2014 15:53:07
 
Sayfalar :      
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra