Tüm Liste
Başkanın Anneler Günü Mesajı.
Omuzlarımız üzerinden göklere kadar yükselmeye layık olan annelerimiz, ailenin ve toplumun direğini oluşturur. Dinimiz, annelere en yüksek ve muhterem bir mevki vermiştir. Annelik bir gönül ve mana işidir. Annelerin çocukları üzerinde herkesten fazla emeği bulunmakta, yavruları üzerinde en derin şefkat ve merhamet hissini anneler taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, hiçbir maddi ve manevi çıkar beklemeden, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarıyla, bizleri yetiştiren ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların Anneler Günü'nü kutluyor, bu özel günlerinde, onları sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.05.2015 10:59:53
 
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. yıl dönümü nedeniyle İlçemiz Cumhuriyet Meydanında tören düzenledi. Saat 9'da Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi kondu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından olumsuz hava şartları nedeniyle bayram saat 10'da Fen Lisesi kapalı spor salonunda devam etti. Çelenk koyma törenin ardan Süleyman Demirel İlköğretim okulu öğrencileri Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'ı makamında ziyaret ederek çiçek taktim ettiler. Öğrenci Belediye Başkanı okulların yetersiz olduğunu okul yapacağını, tiyatro faaliyetleri, geziler ve okulların bahçelerinde düzenlemeler yapacağını söyledi. Daha sonra Öğrenci Başkan, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'a sorular yöneltti; " Alt yapı çalışmaları ne aşamada ?, Yol Düzenlemeleri ne zaman tamamlanacak ?, gibi sorulara Başkan Doğan ise " Alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra yolları yapacağız" yanıtını verdi. Öğrenciler Başkan DOĞAN'dan park ve bahçelerin düzenlenmesini istedi. Başkan Doğan öğrencilere hediyeler verdi. Tören saat 10'da.....>>> haberin devamına tıklayınız
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.04.2015 15:37:57
 
Kutlu Doğum Haftası Kutlandı
Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda program düzenlendi. Gönen İmam Hatip Orta Okulunun hazırlamış olduğu Kutlu Nebi Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa'nın 1444. Yılı tüm coşkuyla kutlandı. Programa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından Kuranı Kerim okundu. İmam Hatip Orta okulu öğrencileri ilahiler söyledi. Şiirler okundu, Peygamber efendimizin sünnetlerinden örnekler sergilendi. Peygamber efendimiz anlatıldı. Veysel Karani piyesi yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 21.04.2015 09:18:26
 
Köy Enstitülerinin Kuruluşunun 75. Yılı Kutlandı
Kutlama İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda gerçekleşti. 17 Nisan Köy Enstitülerinin Kuruluşunun 75. Yılı Kutlama programına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. İlk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Yrd Doç Mehmet ÖZÇELİK açılış konuşmasını yaptı. Ardından şiirler okundu. Emekli Öğretmen Tahsin YARAR ve Emekli Öğretmen Mehmet GÜLDOĞAN misafirlere müzik dinletisi sundu. Yrd. Doç Dr. Didar Büyüker İşler günün anlam ve önemi hakkında konuşma yaptı. Başkan DOĞAN konuklara plaket ve hediyeler verdi. Gönen MYO Moda tasarımı programı tarafından hazırlanan "Gecenin Şıklığı" konulu defile gerçekleşti program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 17.04.2015 15:54:31
 
Kurban Kesildi
Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının temel atımında ve yeni alınan itfaiyeler için kurban kesilerek dualar edildi. Başkan DOĞAN" 6 tane 35 er m2 ve 1 tane 90 m2 olmak üzere toplam 7 adet dükkan yapılacaktır ayrıca Belediyemize kazandırdığımız bu iki tane itfaiyeyi Allah kullandırmak nasip etmesin. İtfaiye araçlarının ve dükkanlarımızın şimdiden halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi. Daha sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yeni yapılacak olan dükkanlarda incelemelerde bulundu
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 17.04.2015 14:49:02
 
Okullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı.
Kutlu Doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde ilçemiz Süleyman Demirel Üniversitesi Gönen Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda bilgi yarışması yapıldı. Programa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Alacamescid Camii İmamı Kuran-ı Kerim okudu. Bilgi yarışması okullar arasında yapıldı. Yarışmaya Gölbaşı, Gönen İmam Hatip, Gümüşgün, Güneykent, Senirce, Gönen Süleyman Demirel Orta Okulları katıldı. Yarışmada öğrencilere Peygamber efendimiz Hz. Muhammet Mustafa'nın hayatından sorular soruldu. Gönen İmam Hatip Okulu öğrencileri Semazen gösterisi yaptı. Bilgi yarışmasında 1. Güneykent, 2. Senirce, 3. Gölbaşı, 4. Gönen Süleyman Demirel, 5. Gönen İmam Hatip ve 6. Gümüşgün oldu. Yarışma sonunda öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediyelerini verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.04.2015 08:52:43
 
Belediyemize Modern İtfaiye Aracı.
Belediyemize 24 metre merdivenli, 6 ton su ve köpük püskürtmeli modern itfaiye aracı alındı. Yeni itfaiye aracının Cumhuriyet Meydanında denemesi yapıldı. Başkan Doğan "Yeni aracımızla birlikte itfaiyemizde 4 adet aktif yangın söndürme aracımız oldu. İnşallah yangınlar çıkmaz ve kullanmak zorunda kalmayız. Ayrıca 10 Nisan günü Cuma namazından sonra yeni itfaiye aracımızın açılışını yapacağız tüm halkımız davetlidir" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.04.2015 16:21:34
 
Dükkanların Yapımı Devam Ediyor
Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının yapım çalışmaları devam ediyor. Dükkanların su basmanı atılmak üzere demirleri bağlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.04.2015 16:12:47
 
Kilit Taşı Yapım Çalışmaları Devam Ediyor.
Kilit taşı çalışmaları kapsamında ilçemiz Tarla Pınarı Mesireliği giriş yolu bozuk olması nedeniyle düzeltilerek kilit taşı ve parke yapımına başlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.04.2015 16:03:13
 
Dükkanların Yapımına Başlandı
İlçemiz Kapalı Pazar Yeri dükkanlarının yapım çalışmalarına bugün başlanmıştır. Toplam 7 adet dükkan yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.03.2015 11:25:41
 
Park ve Bahçe Çalışmalarımız Başlamıştır.
Belediyemiz park bahçe çalışmaları kapsamında ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 10.500 m2 lik alana kır düğün salonu ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız başlamıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.03.2015 15:54:43
 
Çanakkale Şehitlerimizi Andık.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Belediyemizin düzenlemiş olduğu 18 Mart Çanakkale şehitlerinin yemek menüsü olan üzüm hoşafıyla bir dilim ekmek ikram edildi. Programa Kaymakam Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda halk katıldı. Şehitlerimiz için dualar edilerek program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.03.2015 16:33:41
 
112 İtfaiye Ekiplerimiz Zamanında Olay Yerinde
Gölet Evleri Mahallesinde dün akşam 21:15 saatlerinde 112 İtfaiye Merkezimize gelen çağrıyla harekete geçen itfaiye ekiplerimiz saat 20:30’da başladığı tahmin edilen yangını zamanında olay yerine ulaşmasıyla kontrol altına aldı. İtfaiye ekiplerimiz yangına zamanında müdahale etmesiyle büyük bir yangının oluşmasını önlemiş oldular. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Başkan DOĞAN " İtfaiye ekiplerimiz zamanında olay yerine gelerek olası büyük bir yangının önlemişlerdir. Evi yanan vatandaşımıza geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin. Ayrıca İtfaiye ekiplerimize zamanında müdahale etmelerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.03.2015 15:37:37
 
Senirce Köyü Çanakkale Şehitleri Anısına Mevlid-i Şerif Okuttu.
İlçemiz çevre köylerinden Senirce köy halkı Çanakkkale Şehitleri anısına Mevlid-i Şerif okutarak yemek verdi. Yemeğe Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN ve çok sayıda misafir katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 15:23:44
 
Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıldönümünü Kutluyoruz.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıl dönümü nedeniyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve kamu kurum ve kuruluşları çelenk koydu, saygı duruşu ve şanlı İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Çelenk sunma programından sonra ilçe mezarlığında şehitlerimiz ziyaret edildi. Ziyaretten sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Gönen Süleyman Demirel İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu programa katıldı. Programda şiir dinletisi, orotorya gösterisi ve Çanakkale Zaferini anlatan piyes sergilendi. Başkan Doğan öğrencilere ve günün anısına Okul müdürüne hediyeler verdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 14:41:01
 
Başkanın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
18 Mart 1915 tarihinde kazanılan, Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılını kutlamanın ve canımızdan aziz bildiğimiz kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin “Şehitler Günü’nü” idrak etmenin onurunu yaşamaktayız. Tam 253 bin iman abidesi genç vatanperver, ölmek için siperden sipere atlayarak ellerinde Kuranı Kerim, dudaklarında tekbir ve kelime-i şehadet naraları ile şehadet şerbetini içerek , ‘Çanakkale’nin Geçilemeyeceğini’ ispat etmişlerdir. Çanakkale’de ortaya konulan ruh, milli mücadelede de kurtuluşumuzun yolunu açmış ve aydınlatmıştır. Türk milleti, birlik ve beraberliğini koruyarak birçok zorluğun üstesinden gelmiş, hiçbir zaman esaret altına girmemiş ve her zaman tarihe yön veren parlak zaferlere imza atmıştır. Bu duygu ve düşünceyle Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı, vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 14:08:55
 
Mehmet Akif Ersoy ve Gençlik Konferansı Yapıldı
İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'u Dç. Dr. Adem EFE anlattı. Konferansa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Programdan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2015 15:51:43
 
Başkan Çalışmaları Yerinde İnceledi.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesine yapılan kilit taşı çalışmalarını Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yerinde yerinde inceledi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Cemal Paşa Caddesine yapılan kilit taşı çalışmaları inşalah bugün tamamlanarak hizmete açılacaktır. Yapılan bu hizmetin halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2015 15:08:09
 
İstiklal Marşının Kubülünün 94. Yıl Dönümü Kutlandı
İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda İstiklal Marşının kabülünün 94. yıl dönümü kutlandı. Gönen İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu kutlama programına Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından program başladı. İlk olarak günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Gönen İmam Hatip öğrencileri şiirler okudu, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un hayatı anlatıldı. İstiklal Marşı Oratoryosu yapıldı. İstikal Marşının kabul edilmesini anlatan gösteri yapıldı. Daha sonra İstikal Marşı okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediye verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 12.03.2015 14:14:01
 
Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.03.2015 11:21:57
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
Alt yapısı tamamem biten Cemal Paşa Caddesinin Kilit taşı döşeme çalışmaları başlamış olup tüm hızıyla devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.03.2015 16:59:47
 
İlçemiz Girişine Durak Yapıldı.
İlçemiz girişi Kırıkçayır mevkisi Burdur Karayolu üzerine vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Belediyemiz tarafından Otobüs Durağı yapılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.02.2015 11:12:41
 
Öğrencilerimiz Yarıyıl Tatiline Girdi
Yarıyıl tatiline girecek olan öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN karne dağıttı. Öğrencilerin sevincine ortak oldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 10:21:34
 
Hükümet Konağı Yıkılıyor
Bir süre önce depreme dayanıklı olmadığı için boşaltılarak kapatılan ilçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Hükümet Konağı Valiliğin oluru ile yıkım çalışmalarına başlanmıştır. Yılacak olan Hükümet Konağı modern bir şekilde tekrar yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 09:59:23
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
Kasap Mahallesi 102. Cadde ve Gölet Evleri 14. ve 16. Sokaklarına yapımı başlanılan kilit parke taşı yapım işi tamamlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2015 10:48:13
 
Sayfalar :      
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra