Tüm Liste
Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıldönümünü Kutluyoruz.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıl dönümü nedeniyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve kamu kurum ve kuruluşları çelenk koydu, saygı duruşu ve şanlı İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Çelenk sunma programından sonra ilçe mezarlığında şehitlerimiz ziyaret edildi. Ziyaretten sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Gönen Süleyman Demirel İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu programa katıldı. Programda şiir dinletisi, orotorya gösterisi ve Çanakkale Zaferini anlatan piyes sergilendi. Başkan Doğan öğrencilere ve günün anısına Okul müdürüne hediyeler verdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 14:41:01
 
Başkanın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
18 Mart 1915 tarihinde kazanılan, Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılını kutlamanın ve canımızdan aziz bildiğimiz kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin “Şehitler Günü’nü” idrak etmenin onurunu yaşamaktayız. Tam 253 bin iman abidesi genç vatanperver, ölmek için siperden sipere atlayarak ellerinde Kuranı Kerim, dudaklarında tekbir ve kelime-i şehadet naraları ile şehadet şerbetini içerek , ‘Çanakkale’nin Geçilemeyeceğini’ ispat etmişlerdir. Çanakkale’de ortaya konulan ruh, milli mücadelede de kurtuluşumuzun yolunu açmış ve aydınlatmıştır. Türk milleti, birlik ve beraberliğini koruyarak birçok zorluğun üstesinden gelmiş, hiçbir zaman esaret altına girmemiş ve her zaman tarihe yön veren parlak zaferlere imza atmıştır. Bu duygu ve düşünceyle Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı, vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2015 14:08:55
 
Mehmet Akif Ersoy ve Gençlik Konferansı Yapıldı
İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'u Dç. Dr. Adem EFE anlattı. Konferansa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Programdan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2015 15:51:43
 
Başkan Çalışmaları Yerinde İnceledi.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesine yapılan kilit taşı çalışmalarını Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yerinde yerinde inceledi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Cemal Paşa Caddesine yapılan kilit taşı çalışmaları inşalah bugün tamamlanarak hizmete açılacaktır. Yapılan bu hizmetin halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2015 15:08:09
 
İstiklal Marşının Kubülünün 94. Yıl Dönümü Kutlandı
İlçemiz Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda İstiklal Marşının kabülünün 94. yıl dönümü kutlandı. Gönen İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu kutlama programına Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından program başladı. İlk olarak günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Gönen İmam Hatip öğrencileri şiirler okudu, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un hayatı anlatıldı. İstiklal Marşı Oratoryosu yapıldı. İstikal Marşının kabul edilmesini anlatan gösteri yapıldı. Daha sonra İstikal Marşı okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediye verdi. Program sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 12.03.2015 14:14:01
 
Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.03.2015 11:21:57
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
Alt yapısı tamamem biten Cemal Paşa Caddesinin Kilit taşı döşeme çalışmaları başlamış olup tüm hızıyla devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.03.2015 16:59:47
 
İlçemiz Girişine Durak Yapıldı.
İlçemiz girişi Kırıkçayır mevkisi Burdur Karayolu üzerine vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için Belediyemiz tarafından Otobüs Durağı yapılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.02.2015 11:12:41
 
Öğrencilerimiz Yarıyıl Tatiline Girdi
Yarıyıl tatiline girecek olan öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN karne dağıttı. Öğrencilerin sevincine ortak oldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 10:21:34
 
Hükümet Konağı Yıkılıyor
Bir süre önce depreme dayanıklı olmadığı için boşaltılarak kapatılan ilçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Hükümet Konağı Valiliğin oluru ile yıkım çalışmalarına başlanmıştır. Yılacak olan Hükümet Konağı modern bir şekilde tekrar yapılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.01.2015 09:59:23
 
Kilit Parke Taşı Çalışmaları Devam Ediyor
Kasap Mahallesi 102. Cadde ve Gölet Evleri 14. ve 16. Sokaklarına yapımı başlanılan kilit parke taşı yapım işi tamamlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2015 10:48:13
 
Başkan Açılış Törenine Katıldı
İlçemiz Alacamescid Mahallesi Ptt yanına Aysan Yapı Market açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda halk katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.01.2015 10:42:30
 
Zabıta Kuşlara Yem Bıraktı.
İlçemize son yıllarda en yoğun kar yağışı ve don olması nedeniyle doğadaki yaban hayatı canlı tutmak amacıyla Zabıta ekipleri kuşlara yem bıraktı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Yaban hayatta yaşam mücadelesi veren kuşların soğuk hava şartları olumsuz etkileyeceği düşüncesiyle doğaya yem ve ekmek kırıntıları bıraktık. Vatandaşlarımızın da serçelerin aç kalmaması için balkon ve pencere önlerine ekmek kırıntısı, bulgur gibi yiyecekleri bırakmalarını istiyoruz" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.01.2015 09:26:31
 
Okul Yoluna Kilit Taşı Yapılıyor.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesi Okul yolunun alt yapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmalara ara vermeden kilit taşı yapım çalışmlarına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 09:10:41
 
Başkanın Kandil Mesajı
Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesine dualarda buluşmak ümidiyle tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin mevlid kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..
Ahmet DOĞAN
Belediye BaşkanıHaberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 15:14:57
 
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
İlçemizin ihtiyaç duyulan yerlerine kilit taşı döşemesi yapılmaya devam ediyor. Kilit taşı döşeme çalışmaları Bahçeşehir Yapı Kooperatifi evlerinde devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:34:01
 
Kurban Kesildi.
İtfaiye binası önünde kurban kesildi. Belediye çalışanların kaza ve belaya karşı ve belediyemizin başarısı için kurban kesilerek dualar edildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:03:32
 
BİM İLÇEMİZDE
Bim Birleşik Mağazaları ilçemizde. Belediye işhanı giriş katına açılan Bim'in açılışına Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Bim Genel Müdürü ve çok sayıda halk katıldı. Dualarla mağazanın açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN " İlçemize açılan mağazanın halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.11.2014 11:00:50
 
Öğretmenler Günü Kutlandı.
24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle ilçemiz Cumhuriyet meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi kondu, Tören saat 10:30 da Süleyman Demirel Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda devam etti. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN törene katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardında günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Şiirler okundu. Oratorya gösterisi yapıldı, Halk oyunları oynandı, dereceye giren öğrenciye Başkan DOĞAN hediye verdi. Törenden sonra Fen Lisesi okulu törene katılan misafirlere yemek ikram etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.11.2014 15:57:46
 
Başkan: " ÖĞRETMENLER GELECEĞİMİZİN MİMARI"
Bizleri hayata hazırlayan, her türlü ilmi nakış nakış beyinlerimize işleyen insanlardır öğretmenler. Ülkelerin ve toplumların gelişmişlik düzeylerinin yükselmesi insan kaynaklarının donanımı ve eğitimi ile mümkün olabilmektedir. Özellikle bilimin, bilginin ve teknolojinin her geçen gün değer kazandığı günümüz dünyasında, toplumlar sahip oldukları eğitimli ve nitelikli insan gücü ile uluslararası platformlarda var olabilmektedirler. Bu duygu ve düşünceyle geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutluyor, hayatını kaybetmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.11.2014 15:53:07
 
CUMHURBAŞKANI SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ISPARTA'YA GELİYOR
Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, facebook hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Isparta'ya geleceğini açıkladı. Yıldırım, tarih bildirmedi. Ancak Erdoğan'ın İmam Hatip Lisesi açılışı yapacağı öğrenildi.
Öte yandan Erdoğan'ın Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak'ı, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı ve Isparta Valisiİ Vahdettin Özkan'ı da ziyaret edeceği bildirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Isparta'da ev ziyaretleri gerçekleştirecek.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.11.2014 15:47:07
 
Asker Duası Yapıldı
İlçemiz Pazar Mahallesinden Cavit ANBARCI'nın oğlu Emrah 94/4 tertip olarak askere gideceğinden Pazar Mahallesi Camisi avlusunda asker duası yapıldı. Asker Duasına katılamayan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN mesaj gönderdi, " İlçe dışında olduğumdan dolayı Asker duasına katılamadım. Askere giden Emrah kardeşimiz İnşallah sağ salim olarak askerliğini yapıp ailesini kavuşur. Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum." dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.11.2014 15:31:01
 
Öğrenciler Geleceğe Fidan Dikti.
Gönen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı 2. Sınıf öğrencileri Öğr. Gör. Dr.Selen IŞIK MADEN koordinatörlüğünde Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında “GELECEĞE FİDAN DİKİYORUZ” sloganıyla yola çıktığı fidan dikim projesine Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Başkan öğrencilerle beraber fidan dikti. Belediyemizin katkılarıyla ilçemiz Kızıldere Barajının batı kısmına yaklaşık 1000 adet çam fidanı dikildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.11.2014 11:11:20
 
Başkan Sergi Açılışına Katıldı.
Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı 2. Sınıf öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projeleri Dersi kapsamında Gönen Meslek Yüksek Okulun’da Öğr. Gör. Dr.Selen IŞIK MADEN koordinatörlüğünde Sosyal Sorumluluk Proje Sergi açılışına katıldı. Sergide toplam 12 adet proje sergilenmiştir. Atık Pillerin Toplanması, Yaşlılara Beslenme Yardımı Yapılması, Engellilerin Kullandığı Araçlar için Tamir Atölyesi Oluşturulması, Kimsesiz Çocuklara Yardım...>>> Haberin Devamına Tıklayın
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.11.2014 16:00:32
 
BAŞKAN AŞURE YEMEĞİNDE
İlçemiz Kasap Mahallesi sakinleri Muharrem Ayı nedeniyle geleneksel aşure yemeğini bu yılda düzenledi. Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN'nın katıldığı aşure yemeğine. Isparta Valisi Sn. Vahdettin ÖZKAN, İl Genel Meclisi Başkanı Sn. Ali BOLAT misafir oldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.11.2014 15:47:36
 
Sayfalar :      
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra