Tüm Liste
Gaziler Günü Kutlandı.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Gaziler Günü kutlandı. Kutlamaya Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, ilçemizde bulunan gaziler katıldı. Başkan Sn. DOĞAN Atatürk Anıtına Belediye Başkanlığı çelengini koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Jandarma Kıdemli Başçavuş Yusuf ZENCİRLİ yaptı. Tören sona erdi. Törenden sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Belediye gazinosunda gazilerle sohbet etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.09.2015 15:50:48
 
Gönen Tanıtım Günü Düzenlendi
Isparta Iyaş Park’ta Isparta tanıtım günü düzenlendi. İlçemizin kültürel etkinlikleri, Tarihi yerleri ve Doğal güzelliklerini ve öne çıkan değerleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Tanıtım Gününe Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK ve Güneykent Belediye Başkanı Sn. Fahrettin GÖZGÜN katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Gönen’in bilinmeyen birçok doğal güzelliğe sahip olduğunu, bu tanıtım günlerinde kısmen de olsa bu güzellikleri halkımıza aktarmaya çalışacaklarını bu güzellikleri görmeye herkesi davet ediyorum dedi. İlçemizin doğal güzelliklerinin ve tarihi eserlerinin fotoğraflandırıldığı birbirinden güzel tabloların yanı sıra ilçemiz kadınlarının el emeği göz nuru hediyelik eserleri de sergilendi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 14.09.2015 16:50:08
 
Park Bahçe Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinde bulunan alana yapılan parkın yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Parkın bordür ve kilit taşı yapımı sürerken. Yürüyüş yolu ve yeşillendirme yapılacak alanların zemini hazırlanıyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.09.2015 10:09:15
 
YİNE BÜYÜK ACI
YİNE BÜYÜK ACI
Iğdır'da polis aracına yapılan menfur saldırıyı lanetliyoruz. Saldırı sonrası şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralı polislerimize yüce Allah'tan acil şifalar ve başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere tüm ulusumuza ve Türk Polis Teşkilatına başsağlığı dileriz.
GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.09.2015 16:51:46
 
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde terör örgütü tarafından yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit ve yaraları askerlerimizin olduğu haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Son zamanlarda artan bu terör olaylarını bir kez daha şiddetle kınıyor, yaşanan saldırılarda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan askerlerimize acil şifalar, başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere tüm ulusumuza ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne baş sağlığı dileriz.

GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 07.09.2015 11:35:33
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI İLÇEMİZDE
Ziraat Odası Başkanlığı ilçemize geldi. Uzun yıllardır Isparta'da hizmet veren Ziraat Odası Başkanlığı artık Gönen'de hizmet verecek. Gönen Ziraat Odası Başkanlığı'na Ali İLK seçildi. Ziraat Odası Başkanı Sn. Ali İLK Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Ş.Şemsi Bayraktar'ı ziyaret etti. Gönen Ziraat Odası Başkanlığı Belediye zemin katında çiftçilerimize hizmet verecektir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 04.09.2015 11:29:48
 
Park Bahçe Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 2.500 m2 lik alana aile oturma ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.09.2015 11:24:11
 
30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yılını Kutladık
30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yılını Kutladık
30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yılını Cumhuriyet meydanında kutladık. Kutlamaya Belediye Başkanı Sn . Ahmet DOĞAN katıldı. Başkan DOĞAN Atatürk anıtına Belediye Başkanlığı çelengini koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardında Cumuhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın mesajı okundu. Mesajda "Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferinin 93’üncü yıldönümüdür.
81 ilimizde ve dünyanın dört bir yanında yaşayan tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını gönülden kutluyorum.
Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, uçurumun kenarından dönerek kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir.
30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda son devletimiz olan Cumhuriyetimizin de müjdecisidir.
1071’deki Malazgirt zaferi... <<< Haberin Devamı İçin Tıklayınız.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.08.2015 15:12:34
 
Başkanın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.08.2015 11:09:00
 
KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIMI İHALESİ
KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIMI İHALESİ
İlçemiz Şehit Uzman Çavuş Süleyman Soydan bulvarında bulunan alana kapalı sistemli halı saha yapılacaktır. İlgilenenlere duyrulur.
http://www.ihale.gov.tr/
İdare : GÖNEN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kayıt No: 2015/114043
İhale Adı : KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIMI
İhale Tarihi :16.09.2015
İhale Saati :14:00
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.08.2015 11:02:59
 
Toki ve Bahçeşehir Yolu Asfaltlandı
İlçemiz Toki ve Bahçeşehir evlerinin iniş yolu asfaltlandı.Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 27.08.2015 10:57:12
 
Yol Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor.
İlçemiz yol asfaltlama çalışmaları kapsamında Gölet Evleri Kahraman Sokak yolu asfaltlanmaya başlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.08.2015 10:50:23
 
TARLA PINARI MESİRELİĞİ
İlçemizde bulunan Tarla Pınarı Mesireliği misafir ağırlamaya devam ediyor. Tarla Pınarı mesireliğinin ağaçların içinde olması ve suyunun lezzetinden dolayısı ile cumartesi pazar günleri her ilden misafirler aileleriyle beraber piknik yapmaya ve temiz hava almaya geliyor. Tarla Pınarı suyunun böbrek taşı düşürmesi nedeniyle vatandaşlar evlerine suları götürüp kendilerini tedavi ediyorlar. Ayrıca düğün yapacak vatandaşlarımızın kır düğün alanında düğünleri yapabilirler.

TARLAPINARI TARİHÇESİ

Timurlenk bir rivayete göre Tarla pınarından geçerken suyu çok beğenmiş Bu su “ ne ala su” diyerek ordusuna “Hepiniz bu sudan için” demiş, Ordusunu hareket ettiren Timur orman yolundan Gönen yüzüne atlamış, oradaki memba suyunun başında yemek molası vermiş. Timur’un hoşuna giden bu suya da “Daha Ala su “demişlerdir. Tarla Pınarı Gönen ve Gönen Ovasının kuzeybatısındaki Demirli tepesinin tatlı meyilli yamacında çamların arasında yanık, yanık sesiyle cıvıl, cıvıl şarkı söyleyerek tabiatı süsleyen seslerin arasında serin, serin esen poyrazın tabiat kokuları ile beslenen tenha bir yerdir. Sıcaklardan bunalanlar yorgunluklarını gidermek için tenha serin bir yer arayanlar ancak böyle bir yeri tercih ederler. Ufak ufak bölünmüş aile yerleri ve buralarda fırınlar ocaklar ve havuzlar arasında yukarıda bahsi geçen raporun berrak suyu her parselde çeşmeler arasında çimenlerin içerisinde çeşit çeşit süs gülleri ile süslenmiştir. Paket taslarla döşenmiş yerler merdivenler göze çarpıyor. Sıcaklardan bunalanlarla serin yerler arayanlar bu ormanlık her gün dolup taşmaktadır. Belediye yolu asfaltlamış elektrik temin edilmiştir. Alt yapılar tamamlanmış olup bir otel yapımı için hazırlıklar yapılmaktadır. Halkımızın kullanımına sunulmustur.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 10:40:07
 
Çocuk Oyun Parkı Yapım Çalışmaları
İlçemiz Kasap Mahallesi otobüs terminali arkasında bulunan çocuk oyun parkı düzenleme çalışmaları tamamlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 17:11:19
 
Park Bahçe Çalışmaları
ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 2.500 m2 lik alana aile oturma ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız başlamıştır
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 17:08:24
 
Yol Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor.
İlçemiz yol asfaltlama çalışmaları kapsamında Gölet Evleri Kahraman Sokak yolu asfaltlama yapım için yolun tesviye işlemleri tamamlandı. Yolun astarı atıldı ve kısa süre sonra asfaltlanacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.08.2015 17:06:43
 
Çocuk Oyun Parkları Çevre Düzenlemesi Yapılıyor
Kasap mahallesi otobüs terminali önüne yapılan Çocuk Oyun Parkının çevre düzenleme çalışmaları başladı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.08.2015 10:32:53
 
Çocuk Oyun Parkı Yapım Çalışmaları
İlçemizde mahalle aralarına ve mesirelik alanlara modern çocuk oyun parkı yapım çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN "Modern çocuk parkları, Pazar Mahallesi cami yanı, Gölet Evleri Mahallesi, Kasap Mahallesi Otobüs Terminali karşısı, Kasap Mahallesi Topdal Sokak, Tarla Pınarı mesireliği olmak üzere toplam 5 adet çocuk oyun alanı yapılmıştır. Bu oyun parklarının çevre düzenlemesi yapılmaya başlanmıştır. Amacımız Özellikle çocukların büyük oranda vakitlerini geçirdikleri yeni yapılan ve onarılan parkların, çocuklar için daha sağlıklı ortam ve oyun alanları oluşturmaktır. " dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.08.2015 17:27:12
 
Yol Asfaltlama Çalışmaları
İlçemiz yol asfaltlama çalışmaları kapsamında Gölet Evleri Kahraman Sokak yolu asfaltlama yapım için yolun tesviye işlemine başlandı. Ayrıca ilçemizin yollarında çukur kısımlarına dolgu yapılmaktadır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.08.2015 16:11:19
 
Veteriner Kliniği Açıldı.
İlçemiz Alacamescid camisi karşına Gürsoy Veteriner Kliniği açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda misafir katıldı. Veteriner kliniğini dualar edilerek Başkan DOĞAN açtı. Başkan DOĞAN " Böyle mübarek bir günde veteriner kliniği kendisine ve ilçemize hayırlı olur. Özel girişimcilerin artması gerekmektedir, bu şekilde devlete katkı sağlanacaktır. Girişimci arkadaşımız İbrahim Gürsoy'a ilçemize sunduğu bu hizmetten dolayı teşekkür ediyor, İlçemizdeki hayvancılığı geliştirip daha verimli hale getirmesini diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun." dedi. Daha sonra klinik gezildi. Veteriner İbrahim Gürsoy" ilçemizdeki hayvancılığı diğer veteriner arkadaşlarla beraber bir bütün haline gelip hayvancılığı üst seviyelere getirip kaliteyi artıracağız" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 14.08.2015 16:56:51
 
Asker Duası Yapıldı.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda halk katıldı. Duanın ardından Başkan DOĞAN askerlere hayırlı teskereler diledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 07.08.2015 14:35:49
 
Asker Duası Yapıldı
İlçemizden askere gidecek olan gençlerimizin bugün Cuma namazından sonra Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda yakınları katıldı. Duanın ardından Başkan DOĞAN askerlerle vedalaşarak hayırlı teskereler diledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 31.07.2015 16:48:01
 
17. YUNUS EMRE'Yİ ANMA VE AŞURE GÜNÜ KUTLANDI
Yunus Emre Türbesinde belediyemizin düzenlemiş olduğu 17. Yunus Emre’yi Anma ve Aşure Günü kutlandı. Kutlama saat 10:30 da başladı. Vali Sayın Vahdettin ÖZKAN, Kaymakam Sayın Coşkun ÖZTÜRK , İl Genel Meclisi Başkanı Ali BOLAT, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve halkımızın katılımlarıyla program gerçekleşti. Saygı duruşu ve...<<<< haberin devamına tıklayınız
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.07.2015 16:05:06
 
BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI
İlçemiz Cumhuriyet Meydanı Belediye Gazinosundan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN halkla bayramlaşarak sohbet etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 21.07.2015 17:11:40
 
Tarla Pınarında Kır Düğünü
Tarla pınarı mesireliğinde kır düğünü yapımına başlandı. Belediyemiz bundan sonra evlenecek, sünnet ve her türlü aktivite yapacak olan vatandaşlara Tarla Pınarı Mesireliğini kiralayacak.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 21.07.2015 16:07:55
 
Sayfalar :        
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra