Tüm Liste
Şehitlerimizi Yüreğimize Gömdük.
Bölücü Terör Örgütü mensubu silahlı üç terörist tarafından; 25 Ekim 2014 günü saat 16.00'da, Hakkâri İli Yüksekova ilçe merkezinde düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan Uzman Jandarma Çavuş ve iki Jandarma Ere Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.10.2014 12:23:18
 
ACIMIZ BÜYÜK...
Afyonkarahisar da Eskişehire giderken kaza yaparak hayatını kaybeden Yalvaç Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar ailelerine sabırlar diliyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.10.2014 12:17:21
 
Belediye Başkanımız Halkla Bayramlaştı
İlçemiz Cumhuriyet Meydanı Belediye Gazinosunda Bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma töreni bayramın 1.günü saat 14:30’de yapıdı. Törene Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon: Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, İl Genel Meclis Üyesi Volkan KONAÇ, Emniyet Amiri Yusuf ONARAK, Eski Dönem Belediye Başkanı Sn. Özcan KESMEN, Belediye Meclis Üyeleri ve Siyasi parti temsilcileri katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN halkımızla sohbet etti. Bayramlaşma yaklaşık iki saat sürdü. Daha sonra Garnizon Komutanlığını ziyaret ettiler. Askerlerle bayramlaşarak sohbet ettiler. Tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.10.2014 08:25:19
 
Başkanın Kurban Bayramı Mesajı
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kuçaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda milli olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı

NOT: BAYRAMLAŞMA BAYRAMIN 1. GÜNÜ SAAT 14:30 CUMHURİYET MEYDANINDA BELEDİYE GAZİNOSUNDA YAPILACAKTIR.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.10.2014 10:42:45
 
İlçemizdeki Yunus Emre Türbesi
Tanınmış Türk alim ve ahlakçısı, devrinin en büyük ve verimli Mutasavvıfı Bursa ’lı İsmail Hakkı Hazretleri ( 1653-1725 ) , Yazıcıoğlu Mehmet’in Muhammedi’ye adlı eserine “Baran Al-ruh” ismiyle ( 1706-1707 ) yılları arasında şerh ederek yayınlamıştır. Prof. Dr. Fuat KÖPRÜLÜ “Türk Edebiyatında İlk Mutasavvıflar” adlı eserinde Yunus Emre’nin mezarını araştırırken 277. Sayfada 3 mezar olarak İsmail Hakkı’nın “Muhammedi’ye” şerhinde geçen mezara işaret etmektedir. Yine Prof. Dr. Fuat KÖPRÜLÜ adı geçen eserin 226. Sayfasında dip notu olarak aynı kaynağı zikreder ve Yunus Emre’nin İsmail Hakkı’nın belirttiği.... >> HABERİ OKUMAK İÇİN DEVAMA TIKLAYIN<<<
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 01.10.2014 13:13:12
 
İçme Suyu Depoları Modernizasyon Çalışmaları Devam Ediyor.
İlçemizde bulunan üç adet içme suyu depolarının modernizasyon çalışmalarında. 1 nolu ve 2 nolu içme suyu depoları modernizasyonu tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. 3 nolu 400 tonluk içme suyu deposunun modernizasyon çalışmaları devam etmektedir. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ”Su depolarının modernizasyon çalışmaları kapsamında 2 nolu atıl durumda olan ve 1 nolu su depolarımız halkımızın hizmetine sunduk. Amacımız halkımıza sağlıklı ve temiz su içirmek bu çerçevede su depolarımızı modernizasyon yaparak halkımızın hizmetine sunduk. Son olarak 3 nolu su deposunu da tamamlayıp en kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan bu depoların halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.” Dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 01.10.2014 11:25:52
 
Yollarımız Asfaltlanıyor
Yol açma ve genişletme çalışmaları kapsamında ilk olarak Kızıldere baraj yolu sağ ve sol tarafları dolgu yapılarak 12 metre genişletildi. Daha sonra Değirmen Caddesi Eğitim Caddesi ile birleştirilerek 10 m genişletilmiş olup, Kasap mahallesinden Gölet Evlerine giden Akyokuş sok, Gölet Evleriyle Toki evlerini birleştiren yol, Toki evlerine çıkan yolun sol tarafı, Hacı Mehmet Harım ve genişletilen yollar bugün asfaltlanmaya başlanmıştır. Asfaltlama çalışmalarında kurban kesildi ve dua edildi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN "İlçemizin Cadde ve sokak larında yollar açılarak birleştirildi. Kızıldere gölet yolu sağ ve sol kısmını doldurarak sıkıştırılmıştır. Toplamda 4 km yolumuz asfaltlamış olup asfaltlama çalışmalarımız devam edecektir. Yeni yapılan yollarımızın halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.” dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 30.09.2014 13:47:29
 
Kaymakam Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN'ı Ziyaret Etti.
İlçemiz Kaymakamı Sn. Coşkun ÖZTÜRK Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'ı makamında ziyaret etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.09.2014 09:31:40
 
Otobüs Seferlerinde Kış Tarifesine Geçildi
Belediyemiz otobüslerinin Isparta'ya gidiş ve geliş seferlerinde kış tarifesine geçilmiştir. Ayrıca Gölet , Bahçeşehir ve Toki Evleri tarifelerinde değişiklik yapılmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.09.2014 13:33:52
 
Gaziler Günü Kutlandı.
19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi. Törene Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, Gaziler, Şehit yakınları, daire amirleri ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı. İlk olarak Atatürk anıtına çelenk kondu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Jandarma Kıdemli Astsubay günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı. Program sona erdi. Programdan sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN gazilerle beraber Belediye Gazinosunda çay içerek sohbet etti. Daha sonra Başkan Doğan şehit ailelerini ziyaret etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.09.2014 14:23:16
 
2014-2015 Eğitim Öğretim Dönemi Başladı.
2014-2015 Eğitim Öğretim dönemi başlaması ve İlköğretim haftası münasebetiyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanında tören düzenledi. Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi kondu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından törene Süleyman Demirel İlköğretim Okulunda devam... >Haberin devamına tıklayın>
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.09.2014 16:40:35
 
Başkanın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
2014-2015 Eğitim öğretim yılının geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 15.09.2014 08:43:45
 
Isparta Valisi Vahdettin Özkan Belediyemizi Ziyaret Etti.
Isparta Valisi Sn. Vahdettin ÖZKAN Belediyemizi ziyaret etti. Daha sonra Kaymakamlık Makamına giderek Kaymakam Sn. Adem USLAN, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. İlker YAVUZ, İl Genel Meclis Başkanı Sn. Ali BOLAT, İl Genel Meclis Üyesi Sn. Volkan KONAÇ, Çevre köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunulan Kanalizasyon yapımı, Arıtma Tesisi Mekanik kısmı...Haberin Devamına Tıklayın
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.09.2014 15:37:45
 
Aydınlatma Kabloları Yerin Altına Alınıyor.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesi üzerinde bulunan aydınlatma lambalarının kabloları yerin altına alınıyor. Cadde üzerinde bulunan aydınlatma kabloları hem görüntü kirliliği, hem de tehlike arz ettiğinden toprak altına alınacaktır. Çalışmalara bugün başlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 01.09.2014 15:02:08
 
Köprü Genişletme Çalışmaları Başladı.
İlçemiz girişinde bulunan ikindi köprünün genişletme çalışmaları başladı. Yapılan incelemelerde köprünün dar olduğu anlaşılmış olup 4 metre genişletilecektir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 01.09.2014 14:27:13
 
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı ilçemiz Cumhuriyet Meydanında kutlandı. Kutlamaya Kaymakam Adem USLAN, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, Kore Gazileri Mehmet Ali ÖZKARANFİL ve Hüseyin ERDOĞAN, daire amirleri ve parti teşkilat üyeleri katıldı. İlk olarak Atatürk anıtına çelenkler konuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Uzman Jandarma günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.09.2014 14:25:13
 
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
30 Ağustos Zaferi, aziz milletimizin gücünün ortaya koyulması bakımından da büyük anlam ifade etmektedir. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum..
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.08.2014 08:43:55
 
Asker Duası Yapıldı
İlçemizden 94/3 askere gidecek gençlerimizin Cumhuriyet Meydanında asker duası yapıldı. Asker duasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, belediye encümen üyeleri ve halkımız katıldı. Dua sonrası Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN askerlerle teker teker tokalaşarak hayırlı teskereler diledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.08.2014 16:34:35
 
Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı
İlçemiz Cumhuriyet Meydanından bulunan Belediye Gazinosunda saat: 21:00'da Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN halkımızla bir araya geldi. Bilgilendirme toplantısına halkımızın ilgisi büyük oldu. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN görevi devraldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda belediye başkanı Doğan, belediyenin mali yapısı hayata geçirmeyi hedefledikleri projeleri ve Davraz Ulaştırma Şirketinin mali durumu hakkında açıklamalar yaptı. Toplantının sonunda vatandaşların sorularını cevaplayarak taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Ahmet DOĞAN, bu gibi toplantıların bundan sonraki aylarda da düzenleneceğini kaydetti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 07.08.2014 11:58:52
 
Çeşitli Ülkelerden Gelen Öğrenciler Belediyemizi Ziyaret Etti
Atabey 75. Yıl YİBO okuluna İspanya, Fransa ve Japonya'dan ziyarete gelen öğrenciler. Atabey 75. Yıl YİBO Müdürü Ümit Yeter tarafından Belediye Başkanlığımızıda ziyeret etti. Öğrencileri makamında ağırlayan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN öğrencilerle sohbet etti, ilçemiz hakkında bilgiler verdi. Sohbetin ardından öğreciler Tarla Pınarı Mesireliğine gitti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.08.2014 14:45
 
BİLGİLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILACAKTIR.
Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN bugün akşam saat:21:00'da ilçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Belediye Gazinosunda halk bilgilendirme ve istişare toplantısı yapacaktır. Bilgilendirme ve istişare toplantısına tüm vatandaşlarımız davetlidir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.08.2014 12:22:15
 
Asfaltlama Çalışmaları Başladı
Asfaltlama çalışmaları ilk olarak halkımızın güvenliği açısında Gölet evleri mahallesinin Tokiye giden kısmı, Kızıldere baraj yolu Tokiye kadar olan bölümü asfaltlanıp, Daha sonra Toki evlerine çıkarken orta refüjün sol tarafı ve asfaltlanmayan kısımları, Pazar Mahallesi Değirmen caddesi Soylu sokak (yeni yapılan fırın) yolu düzeltilerek asfaltlanacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 05.08.2014 11:35:12
 
İçme Suyu Depolarının Modernizasyon Çalışmaları Başladı
İlçemiz içme suyu depolarının modernizasyon çalışmaları başladı. Çalışmalara ilk olarak ilçemizde uzun yıllardır atıl durumda olan 200 tonluk içme suyu deposundan başlandı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN "İçme Suyu depoları yıllar önce yapılmış ancak, zamanla depo içindeki tesisatın rutubet ve paslanmadan dolayı suyun kalitesini düşürdüğü görülmüştür. Modernizasyon çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz su içmesi açısından içme suyu depolarının ana boruları değişecek, özel yapıştırıcı malzemeler kullanılarak, duvarlar havuz fayansı, tabanlar ise porselen kaplama fayanslardan kaplanacaktır. İç cephe ve dış cepheler boyanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. Kış aylarında içme suyu ihtiyacı az olduğundan depoların tahliyesinden sular boşa akmaktadır. Yaz aylarında ise içme suyu depolarında sular yetmemekte ve bazı evlerin üst katlarına sular çıkmamaktadır. Bu bakımdan atıl durumda olan 200 tonluk su deposunu faaliyete geçirip kış aylarında israf olan suyu bu depoya doldurup halkımızın su sıkıntısını gidermek istiyoruz. Bunun yanında kaynak su arama çalışmalarımızda devam ediyor. Kaynak sularını bulduğumuz takdirde modern su depoları yapacağız. Şimdiden yapılan ve yapacağımız bu depoların halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim." dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 04.08.2014 18:17:31
 
Bayramlaşma Töreni Yapıldı.
İlçemiz Belediye Gazinosu bahçesinde Belediye Başkanlığımızın bayramlaşma töreni yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet Doğan ve Belediye Meclis Üyeleri halkımızla bayramlaştı. Törene Eski dönem Belediye Başkanı Sn. Özcan Kesmen, İl Genel Meclis üyesi Volkan Konaç ve Parti temsilcileri de katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet Doğan halkımızla sohbet etti. Bayramlaşma yaklaşık iki saat sürdü.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.07.2014 11:57:53
 
Ramazan Bayramı Mesajı
Ramazan Bayramının ilçemize, ülkemize ve islam alemine huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 27.07.2014 11:54:28
 
Sayfalar :    
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra