Tüm Liste
KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
İlçemiz içerisinde alt yapısı biten yerlerin kilit taşı yapımı devam ediyor. Alt yapısı biten Yunus Emre yurdunun önünde bulunan yola kilit taşı döşemesine başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.03.2016 12:54:17
 
YUNUS EMRE TÜRBESİ BAKIM ÇALIŞMALARI


İlçemiz Yunus Emre türbesinin kilit taşı çalışmaları sürüyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.03.2016 11:59:08
 
SOSYAL TESİS YAPIM ÇALIŞMALARI
İlçemiz Gölet Evlerinde bulunan Belediyemiz Sosyal Tesisinin çatı yapım çalışmalarına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.03.2016 11:56:39
 
AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARI
İlçemiz kırıkçayır giriş yolu yanlarına ağaç dikim çalışmalarına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.03.2016 11:04:27
 
KAHRAMANLARIMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ.
18 Mart 1915 tarihinde kazanılan, Çanakkale Zaferi’nin 101. Yılını kutlamanın ve canımızdan aziz bildiğimiz kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin “Şehitler Günü’nü” idrak etmenin onurunu yaşamaktayız. Tam 253 bin iman abidesi genç vatanperver, ölmek için siperden sipere atlayarak ellerinde Kuranı Kerim, dudaklarında tekbir ve kelime-i şehadet naraları ile şehadet şerbetini içerek , ‘Çanakkale’nin Geçilemeyeceğini’ ispat etmişlerdir. Çanakkale’de ortaya konulan ruh, milli mücadelede de kurtuluşumuzun yolunu açmış ve aydınlatmıştır. Türk milleti, birlik ve beraberliğini koruyarak birçok zorluğun üstesinden gelmiş, hiçbir zaman esaret altına girmemiş ve her zaman tarihe yön veren parlak zaferlere imza atmıştır. Bu duygu ve düşünceyle Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıldönümü vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı, vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum....
Ahmet DOĞAN
Belediye BaşkanıHaberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2016 18:01:01
 
ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLANDI

Çanakkale Şehitlerinin 101. yılı kutlamalarında İlçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtına Belediye Başkan v. Alim Demirdal Belediye Başkanlığı çelengini koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardında Astsubay günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı. Çelenk sunma programı sona erdi. Ardından ilçe mezarlığında Şehit mezarlıkları ziyaret edildi. Programa Süleyman Demirel Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda devam edildi. Gönen İmam Hatip Orta okulunun hazırlamış olduğu Çanakkale Zaferini anlatan piyes gösterisi izlendi. Şiirler okundu. Hediyeler dağıtılarak tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.03.2016 15:47:10
 
SAĞLIK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
Gönen Halk Sağlığı İlçe Müdürlüğü koordinasyonunda tarafından obezite ile mücadele kapsamında ilçemizde yürüyüş düzenlendi.

Gönen Halk Sağlığı İlçe Müdürlüğü tarafından obeziteye karşı mücadeleye dikkat çekmek için yürüyüş düzenlendi. Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan obeziteye karşı mücadele kapsamında Gönen Toplum Sağlığı Merkezi tarafından düzenlenen sağlık yürüyüşü düzenlendi. Sağlık yürüyüşüne Belediye Başkan v. Alim DEMİRDAL, Belediye Çalışanları, Daire amirleri ve çok sayıda halk katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 16.03.2016 10:30:55
 
TERÖRE LANET OLSUN


Bugün akşam saatlerinde Ankarada meydana gelen menfur patlamayı lenetniyoruz.

Bu menfur patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diler, kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Ülkemizin başı sağolsun.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.03.2016 10:28:04
 
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Belediyemizde 2004-2009 yıllarında Meclis üyeliği görevini yapan Fatime DEMİRDAL'ın vefat haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.
Merhuma Allah’tan rahmet, başta Fatime DEMİRDAL’ın kederli ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.
Cenazesi bugün Cuma namazına mütaakiben Kasap Mahallesi camisinde cenaze namazı kılınıp. Gönen Mezarlığında toprağa verilecektir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.03.2016 11:13:37
 
BAĞARASI GÖLETİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI.


Bağarası Göletinin kapalı sisteme geçme çalışmaları başladı. İlçemizin tarım arazilerinin sulanmasında büyük önem taşıyan Bağarası Göleti kapalı sisteme geçiyor. Kapalı sistem 6 km uzunluğunda toprağın altına alınarak yapılacak olup Kapalı sulama sisteminden 800 hektar tarım arazisi faydalanacak, damlama sulama ile araziler sulanacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.03.2016 11:08:20
 
YENİ HÜKÜMET KONAĞI YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


Hükümet Konağı yapın çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yeni Hükümet Konağının bodrum katının kaba inşaatı tamamlandı. Birinci katın kaba inşaatı yapımına ara vermeden başlanmıştır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.03.2016 11:03:38
 
YENİ İTFAİYE BİNASI YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYORBelediyemiz kademesi yanına yapılan yeni itfaiye binasının yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Binanın kaba inşaatı tamamlanmasının ardından sıva yapımına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.03.2016 10:58:12
 
YUNUS EMRE TÜRBESİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
İlçemiz Yunus Emre Türbesi çevre düzenlemesi tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 2 km Türbe yolunun kilit ve parke taşı döşeme çalışmasının ardından türbenin çevre düzenlemesine ara vermeden geçildi. Yunus Emre Türbesi çalışmalarını Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yerinde takip ediyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.03.2016 09:22:02
 
Yunus Emre Türbesi Onarım Çalışmaları
İlçemiz Yunus Emre Türbesi etrafının bakım ve onarım çalışmaları başladı. Yunus Emre türbesi ilk olarak aşure şenliğinin yapılan alanın kilit ve parke taşı döşemeleri değiştirilerek, daha sonra meydana beton atılacaktır.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.03.2016 14:27:15
 
Başkanın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajı
Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum...
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.03.2016 13:32:53
 
DOĞALGAZ ANA HATTA VERİLDİ, HAYIRLI OLSUNSenirce köyünden gelen 6 km lik 1.kısım doğal gaz ana hattı çalışmaları tamamlanmasının ardından doğalgaz ana hatta verildi. Doğalgaz ana hattına verilme aşamasına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve toros gaz yetkilileri katıldı. Ana hatta giden borunun vanasının açılışını Başkan DOĞAN yaptı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN doğalgazın ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.02.2016 15:29:21
 
TERÖRÜ LANETLİYORUZ.

Ülkemizde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, yüreklerimiz Ankara'dan ve Diyarbakır'dan gelen haberle yeniden acıyla burkuldu, dağlandı. Hain terör saldırılarını kınıyor; şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı güvenlik görevlilerimize de acil şifa diliyoruz.
Son günlerde şiddetini her geçen gün artıran hain terör saldırılarını, lanetliyor; yüzyıllarca üzerinde birlikte kardeşçe yaşadığımız topraklarımıza, birlikte yaşama isteğimize nifak tohumları ekmeye çalışanları lanetliyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 18.02.2016 16:36:20
 
YENİ HÜKÜMET KONAĞI TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

Yeni Hükümet Konağının temel atma töreni yapıldı. Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK ve Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN'ın beraber düzenledikleri temel atma törenine Vali Yardımcısı Sn. İsmail AKMAN, İl Genel Meclis Başkanı Sn. Ali BOLAT, Güneykent Belediye Başkanı Sn. Fahrettin GÖZGÜN, daire amirleri, parti teşkilat temsilcileri ve çok sayıda halk katıldı. Açılış konuşmasını Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN yaptı. Sn. Doğan, Hükümet Konağı temel atma törenine katılan herkese teşekkür ederim. Gönenimizin en önemli eksiklerinden olan hükümet konağının yetersiz olmasında dolayı bazı müdürlüklerin başka yerlerde olması vatandaşlarımız ve çalışan memurlar sıkıntı çekmektedir. Hükümet konağı yapımında başta Kaymakamımız Coşkun Öztürk, Güneykent Belediye Başkanımız Fahrettin Gözgün ve Ak Parti İlçe Başkanı Cafer Tayyar Alaca ile güçlerimiz birleştirdik sağolsunlar Milletvekillerimizin desteğiyle hükümet konağının yapılması için çalışmaları başlattık. Hükümet konağı en kısa sürede tamamlanarak Gönen halkının hizmetine sunulacaktır. 2015 Aralık ayında yer tespiti yapıldı. İnaşaata kış sezonu olmasına rağmen hemen başlanıldı. İnşallah on sekiz ay gibi kısa bir sürede ödeneği tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Ayrıca gençlerimize yapımı devam etmekte olan Kapalı Sistemli halı saha yapmaktayız. İnşallah en kısa sürede kapalı halı sahanın da açılışını yaparak hizmete açacağız....HABERİN DEVAMINA TIKLAYIN
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2016 16:22:00
 
TEMEL ATMA TÖRENİ'NE DAVET
Bugün saat 11:00 da yeni hükümet konağının temel atma töreni yapılacaktır. Temel atama törenine tüm halkımız davetli olup teşriflerini dileriz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2016 08:25:47
 
HALI SAHA YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


Yapımı devam eden kapalı halı sahanın halı serme ve üzeri kapama işlemleri aralıksız devam ediyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2016 08:23:15
 
BAYIRBUCAK TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZE YARDIMYanıbaşımızda zulme karşı direnen Bayırbucak Türkmen Kardeşlerimize bir haftadan bu yana Belediye Başkanlığımız tarafından yardım kampanyası başlatılmıştır. Yardım kampanyasında halkımızın duyarlı davranışından dolayı Belediye Başkanlığı olarak teşekkür ederiz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2016 08:19:44
 
GÖNEN HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIKTIR

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Yapılan bu hizmetler ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.
GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 22.01.2016 08:16:49
 
Yeni İtfaiye Binası Yapım Çalışmalarıİlçemize yapılcak olan yeni itfaiye binasının yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İtfaiye binasının kalıpları çakılarak üst taplanın betonu atıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.01.2016 14:52:41
 
Bağarası Göleti Kapalı Sisteme Geçiyor
İlçemizin tarım arazilerinin büyük bir kısmını sulamada büyük bir önem taşıyan Bağarası Göletinin açıktan sulama sistemi kapalı sisteme alınacak. Kapalı sitem yaklaşık 6000 metre döşecek olup 800 hektar tarım arazisi Bağarası Göletinden yararlanacak. Kapalı sulama sistemi bu yılın mayıs ayında hizmete açılacak. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN " Yapılacak olan Bağarası Göleti kapalı sulama sistemiyle su tasarrufu yapılacak ve daha fazla tarım arazisi sulacaktır. Ayrıca Damlama sulama sistemi ile tarımdaki verimi bir kat daha artırmış olacağız. Kapalı sulama sisteminin ilçemize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.01.2016 14:48:27
 
YEREL YÖNETİM KONULU PANEL DÜZENLENDİ
Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda “YEREL YÖNETİMLERİN DİNAMİKLERİ VE PAYDAŞLARIN YARATTIĞI GÜǔ konulu panel düzenlendi. Panele Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Başkan DOĞAN Yerel Yönetimler hakkında bilgi verdi. Panelin sonunda MYO Müdürü Sn. Doç. Dr. BİLGE HÜRMÜZLÜ KORTHOLT Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN'a hediye verdi. Panel sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.12.2015 10:11:38
 
Sayfalar :          
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra