Tüm Liste
Başkan Açılış Törenine Katıldı
İlçemiz Alacamescid Mahallesi Ptt yanına Aysan Yapı Market açıldı. Açılışa Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ve çok sayıda halk katıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.01.2015 10:42:30
 
Zabıta Kuşlara Yem Bıraktı.
İlçemize son yıllarda en yoğun kar yağışı ve don olması nedeniyle doğadaki yaban hayatı canlı tutmak amacıyla Zabıta ekipleri kuşlara yem bıraktı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN" Yaban hayatta yaşam mücadelesi veren kuşların soğuk hava şartları olumsuz etkileyeceği düşüncesiyle doğaya yem ve ekmek kırıntıları bıraktık. Vatandaşlarımızın da serçelerin aç kalmaması için balkon ve pencere önlerine ekmek kırıntısı, bulgur gibi yiyecekleri bırakmalarını istiyoruz" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.01.2015 09:26:31
 
Okul Yoluna Kilit Taşı Yapılıyor.
İlçemiz Cemal Paşa Caddesi Okul yolunun alt yapı çalışmaları tamamlandı. Çalışmalara ara vermeden kilit taşı yapım çalışmlarına başlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 09:10:41
 
Başkanın Kandil Mesajı
Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesine dualarda buluşmak ümidiyle tüm ilçe halkımızın ve islam aleminin mevlid kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..
Ahmet DOĞAN
Belediye BaşkanıHaberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.01.2015 15:14:57
 
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
İlçemizin ihtiyaç duyulan yerlerine kilit taşı döşemesi yapılmaya devam ediyor. Kilit taşı döşeme çalışmaları Bahçeşehir Yapı Kooperatifi evlerinde devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:34:01
 
Kurban Kesildi.
İtfaiye binası önünde kurban kesildi. Belediye çalışanların kaza ve belaya karşı ve belediyemizin başarısı için kurban kesilerek dualar edildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 02.12.2014 09:03:32
 
BİM İLÇEMİZDE
Bim Birleşik Mağazaları ilçemizde. Belediye işhanı giriş katına açılan Bim'in açılışına Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Bim Genel Müdürü ve çok sayıda halk katıldı. Dualarla mağazanın açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN " İlçemize açılan mağazanın halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.11.2014 11:00:50
 
Öğretmenler Günü Kutlandı.
24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle ilçemiz Cumhuriyet meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi kondu, Tören saat 10:30 da Süleyman Demirel Gönen Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda devam etti. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN törene katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardında günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Şiirler okundu. Oratorya gösterisi yapıldı, Halk oyunları oynandı, dereceye giren öğrenciye Başkan DOĞAN hediye verdi. Törenden sonra Fen Lisesi okulu törene katılan misafirlere yemek ikram etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.11.2014 15:57:46
 
Başkan: " ÖĞRETMENLER GELECEĞİMİZİN MİMARI"
Bizleri hayata hazırlayan, her türlü ilmi nakış nakış beyinlerimize işleyen insanlardır öğretmenler. Ülkelerin ve toplumların gelişmişlik düzeylerinin yükselmesi insan kaynaklarının donanımı ve eğitimi ile mümkün olabilmektedir. Özellikle bilimin, bilginin ve teknolojinin her geçen gün değer kazandığı günümüz dünyasında, toplumlar sahip oldukları eğitimli ve nitelikli insan gücü ile uluslararası platformlarda var olabilmektedirler. Bu duygu ve düşünceyle geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutluyor, hayatını kaybetmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.11.2014 15:53:07
 
CUMHURBAŞKANI SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ISPARTA'YA GELİYOR
Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, facebook hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Isparta'ya geleceğini açıkladı. Yıldırım, tarih bildirmedi. Ancak Erdoğan'ın İmam Hatip Lisesi açılışı yapacağı öğrenildi.
Öte yandan Erdoğan'ın Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak'ı, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı ve Isparta Valisiİ Vahdettin Özkan'ı da ziyaret edeceği bildirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Isparta'da ev ziyaretleri gerçekleştirecek.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.11.2014 15:47:07
 
Asker Duası Yapıldı
İlçemiz Pazar Mahallesinden Cavit ANBARCI'nın oğlu Emrah 94/4 tertip olarak askere gideceğinden Pazar Mahallesi Camisi avlusunda asker duası yapıldı. Asker Duasına katılamayan Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN mesaj gönderdi, " İlçe dışında olduğumdan dolayı Asker duasına katılamadım. Askere giden Emrah kardeşimiz İnşallah sağ salim olarak askerliğini yapıp ailesini kavuşur. Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum." dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.11.2014 15:31:01
 
Öğrenciler Geleceğe Fidan Dikti.
Gönen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı 2. Sınıf öğrencileri Öğr. Gör. Dr.Selen IŞIK MADEN koordinatörlüğünde Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında “GELECEĞE FİDAN DİKİYORUZ” sloganıyla yola çıktığı fidan dikim projesine Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Başkan öğrencilerle beraber fidan dikti. Belediyemizin katkılarıyla ilçemiz Kızıldere Barajının batı kısmına yaklaşık 1000 adet çam fidanı dikildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.11.2014 11:11:20
 
Başkan Sergi Açılışına Katıldı.
Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı 2. Sınıf öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projeleri Dersi kapsamında Gönen Meslek Yüksek Okulun’da Öğr. Gör. Dr.Selen IŞIK MADEN koordinatörlüğünde Sosyal Sorumluluk Proje Sergi açılışına katıldı. Sergide toplam 12 adet proje sergilenmiştir. Atık Pillerin Toplanması, Yaşlılara Beslenme Yardımı Yapılması, Engellilerin Kullandığı Araçlar için Tamir Atölyesi Oluşturulması, Kimsesiz Çocuklara Yardım...>>> Haberin Devamına Tıklayın
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 13.11.2014 16:00:32
 
BAŞKAN AŞURE YEMEĞİNDE
İlçemiz Kasap Mahallesi sakinleri Muharrem Ayı nedeniyle geleneksel aşure yemeğini bu yılda düzenledi. Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN'nın katıldığı aşure yemeğine. Isparta Valisi Sn. Vahdettin ÖZKAN, İl Genel Meclisi Başkanı Sn. Ali BOLAT misafir oldu.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 11.11.2014 15:47:36
 
1881-193... ŞÜKRAN GURUR VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
10 Kasım Atatürk'ü anma gününde Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Atatürk anıtına çelenk koydu. Saat 09:05 geçe iki dakika sirenler çalındı. Ardından İstiklal Marşımız okundu. Bayraklar yarıya kadar indirildi. Daha sonra tören Süleyman Demirel İlköğretim Okulunda devam etti. Şiirler okundu, Atatürk'ün sevdiği şarkılar söylendi. Tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.11.2014 15:00:54
 
Başkanın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Milleti ile birlikte giriştiği bağımsızlık mücadelesini yine milletinin destek ve azmiyle çağdaş bir Cumhuriyet ile taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 76’ncı yıl dönümünde büyük Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını minnet, şükran ve rahmet duyguları ile anıyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.11.2014 14:42:18
 
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI.
İlçemizde kilit parke taşı döşemesine başlandı. Belediye Başkanı Sn Ahmet DOĞAN " Çalışmalarımız Süleyman Demirel Üniversitesi Gönen Meslek Yüksek okulu önünden başlamıştır. İlçemiz genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda çalışmaların tarafsız ve kamu yararı gözetilecek şekilde yürütülecektir. İhtiyaç doğrultusunda ve imkanlar ölçüsünde talepler yerine getirilecektir. Yapılan bu çalışmanın halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim. " dedi
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.11.2014 14:34:29
 
Mescid-i Aksaya Yapılan Saldırıyı Nefretle Kınıyoruz.
Orta Doğu’yu kan gölüne çeviren, kendi hırs ve çıkarları uğruna genç yaşlı, çoluk çocuk, kadın erkek demeden insan hayatlarını karartan İsrail Müslüman alemi için son derece büyük öneme sahip olan Mescid-i Aksa’da yine terör estirmiş ve bu kutsal mekanı savaş alanına çevirmiştir. Yıllardır Filistin halkına uyguladığı mezalimden geri adım atmayan İsrail askerlerinin bu kutsal mekandaki Kıble Camii’ne Müslümanları kovalamak bahanesiyle girdiği, askerlerin postallarla cami içinde gezdiği ve kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’i etrafa savurdukları ahlaksızca ve insanlık dışı davranıştır. İnançlara dahi saygısı olmayan, insanlıktan nasibini almamış İsrail’in dünya kamuoyunun vicdanlarını titreten saldırılarına bir son vermesi zorunluluk haline gelmiştir. İsrail’e dur demek, bütün inançların, bütün insanlığın ortak değerlerine sahip çıkmak adına insanlığın omuzlarına yüklenmiş bir sorumluluktur. Hastaneler, ibadethaneler, yardım kuruluşları, okullar gibi alanlar, savaşlar da dahi dokunulmazlığı olan yerlerdir. Bu vesileyle, İsrail’in bu ahlaksız ve alçakça saldırıları sonucu hayatını kaybeden Filistinli kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyor, mukaddesatımıza yapılan bu saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.11.2014 14:32:06
 
CEM EVİNİ YERİNDE İNCELEDİ
Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN ilçemiz Pazar Mahallesinde bulunan Balım Sultan Cem Evinin bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan DOĞAN “Cem Evinin bakım ve onarımı Belediyemiz tarafından yapılmaktadır. 08 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan aşure gününe kadar çalışmalar tamamlanacaktır. Belediye olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Halkımızın Muharrem Ayı ile içerisinde barındırdığı Aşure Günü’ nü tebrik eder; bu ayın, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, dünya üzerinde barış, huzur ve mutluluk tohumlarının yeşermesine, gözyaşı, zulüm ve yaşanan olumsuzlukların sona ermesine vesile olmasını diler; tüm ilçe halkımıza sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 04.11.2014 09:31:47
 
Asker Duası Yapıldı
İlçemizden 94/4 askere gidecek olan gençlerimizin Cumhuriyet Meydanında Cuma Namazından sonra asker duası yapıldı. Asker Duasına Belediye Başkan v. Alim DEMİRDAL, İl Genel Meclis Üyesi Volkan KONAÇ, Siyasi Parti Temsilcileri, asker yakınları ve halkımız katıldı.Duadan sonra askerlerle vedalaşıldı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 31.10.2014 13:11:37
 
TÜRKİYE CUMHURİYETİ 91 YAŞINDA
Türkiye Cumhuriyetinin 91. Yaşına hüzünle girdik. Karamanın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden ocağı kazasında yerin altında mahsur kalan işçilerin hüznüyle ilçemiz Cumhuriyet Meydanında tören düzenlendi. Törenlerde etkinlikler iptal edildi. Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN eşleriyle beraber, Garnizon Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK, Genel Meclis Üyesi Sn. Volkan KONAÇ, daire amirleri ve siyasi parti temsilcileri törene katıldı. Saat 09:00 da tören başladı. Kaymakam Sn. ÖZTÜRK, Başkan Sn. DOĞAN ve Garnizon Komutanı Sn. ÖZTÜRK öğrencilerin, halkın ve protokolün bayramını kutladılar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirtin konuşmayı Kaymakam yaptı. Törende şiirler söyledi, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediyeler verdi. Daha sonra tören resmi geçidin ardından sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 29.10.2014 16:20:54
 
Başkanın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çağdaş ve demokratik bir ülke olarak varlığını ve gelişimini sürdürmesinin temel güvencesi Cumhuriyet’tir. Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunmak, Büyük Önder Atatürk’ün ilke ve devrimleriyle aydınlanmış yolda emin ve güçlü adımlarla ilerlemek, bu değerleri gelecek kuşaklara teslim etmek bizlere düşen en büyük görevdir. Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2014 16:19:56
 
Çelenk Koyma Töreni Düzenlendi
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanında çelenk koyma töreni düzenlendi. Çelenk koyma törenine Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, Garnizon: Komutanı Sn. Murat ÖZTÜRK daire amirleri katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Atatürk Anıtına Belediye Başkanlığı çelengini koydu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından çelenk koyma töreni sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2014 12:25:57
 
Şehitlerimizi Yüreğimize Gömdük.
Bölücü Terör Örgütü mensubu silahlı üç terörist tarafından; 25 Ekim 2014 günü saat 16.00'da, Hakkâri İli Yüksekova ilçe merkezinde düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan Uzman Jandarma Çavuş ve iki Jandarma Ere Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 26.10.2014 12:23:18
 
ACIMIZ BÜYÜK...
Afyonkarahisar da Eskişehire giderken kaza yaparak hayatını kaybeden Yalvaç Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar ailelerine sabırlar diliyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 25.10.2014 12:17:21
 
Sayfalar :     
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra