Tüm Liste
Şükran Gurur ve Özlemle Anıyoruz 1881-193..

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümünü şükran gurur ve özlemle ile Gönen Fen lisesinde andık. Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önüne Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN başkanlık çelengini koydu. Belediye Haparlöründen, ambulans, itfaiye ve polis araçlarından Saat 09:05 geçe 2 dakika sirenler çalındı. Ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Anma töreni Gönen Fen lisesinde devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Gönen Fen Lisesi öğretmeni Gökçen ALKAN yaptı. Atatürk'ü anlatan slayt gösterisi yapıldı. Şiirler okundu, Atatürk orotoryosu yapıldı. Fen Lisesi Müzik Öğretmeni Mevlüt ÖZ Atatürkün sevdiği şarkılarını söyledi. Okullar arası düzenlenen Atatürk konulu resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN başarı belgesini verdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 10.11.2015 15:44:44
 
CUMHURİYET COŞKUSU


Cumhuriyetin kuruluşunun 92. Yıl dönümünü coşku içerisinde ilçemiz Cumhuriyet Meydanında kutladık. Kutlamaya Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Kaymakam, Belediye Başkanımız ve Garnizon Komutanı öğrencilerin, halkın ve protokolün bayramını kutladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından tören başladı. Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK yaptı. Cumhuriyet ve Atatürk konulu şiirler okundu. Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türküler söylendi. Halk oyunları oynandı, kutlamalar çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN hediyeler verdi. Resmi tören geçişi yapıldı. Geçişe belediye araçları da katıldı. Tören sona erdi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarihi : 29.10.2015 15:35:15
 
Cumhuriyet 92 Yaşında.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bugün saat 12'de Atatürk Anıtına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Belediye Başkalığı çelengini koydu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından tören sona erdi. Kutlama yarın saat 9:30 da Cumhuriyet Meydanında devam edecek.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2015 15:30:36
 
CUMHURİYET 92 YAŞINDA29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bugün saat 12'de Atatürk Anıtına Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Belediye Başkalığı çelengini koydu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından tören sona erdi. Kutlama yarın saat 9:30 da Cumhuriyet Meydanında devam edecek.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2015 12:53:51
 
KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI.

Mevcutta bulunan halı sahamızın kullanılmaz hale gelmesi nedeniyle yerine Kapalı Sistemli Fifa standartlarına uygun halı saha yapımına başlanmıştır. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN "21*42 882 m2 ebatında bulunan halı sahamız kullanılmaz hale gelmiştir. Biz bu halı sahayı 25x45 1125 m2 ebatında büyütüp Kapalı Sistemli Fifa standartlarına uygun profosyonel halı saha yapmaya karar verdik. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızın katkılarıyla İnşallah bu yılın Aralık ayı içerisinde bitirmeyi planlıyoruz. Yapılacak olan halı sahamız gençlerimize ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.10.2015 12:50:42
 
Park Bahçe Yapım Çalışmaları
ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinde yapımı devam eden parkın yeşillendirme çalışmaları tamamlandı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.10.2015 11:07:52
 
Doğal Gaz Ana Hattı Borusu Geldi.
Senirce köyünden gelip ilçemizde birleşecek olan doğal gaz ana hattı boruları ilçemize gelmeye başladı.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.10.2015 10:58:45
 
İller Bankasından Hibe.
Belediyemize İller Bankasından 10.000 metre içme suyu borusu hibe edildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 20.10.2015 10:39:42
 
Yunus Emre Türbe Yolu Yapımı Devam Ediyor
İlçemizde bulunan Yunus Emre Türbesi yolunun kilit ve parke taşı döşeme işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 14.10.2015 13:16:44
 
Gönen Ziraat Odası Başkanlığı Açılışı
Belediyemiz zemin katı girişine Ziraat Odası Başkanlığı açıldı. Açılışa İl Genel Başkanı Sn. Ali BOLAT, Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK, Belediye Başkanımız Sn. Ahmet DOĞAN, Isparta Ziraat Odası Başkanı Sn. Müslehattin Can Selçuk, daire amirleri, çiftçiler, esnaflar ve çok sayıda halk katıldı. Ziraat Odası Başkanı Sn. Ali İLK yaptığı konuşmada ilçemizde yapılan ziraat'in büyüklüğünün farkındayız. Amacımız üretilen ürünlerde kaliteyi artırıp,eğitimli, bilinçli ve bilgili çiftçi oluşturmak. Bu amaçla Isparta'da olan ziraat odası başkanlığını ilçemize getirdik. Ziraat Odası Başkanlığının açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor. Hayırlı uğurlu olsun dedi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 06.10.2015 11:31:31
 
Otobüs Tarifeleri Değişti.
Belediyemiz Gönen-Isparta ve Isparta-Gönen'ne gidiş dönüşler, İlçe içi Bahçeşehir Yapı Kooperatif evleri ve Gölet Evleri Mahallesi servislerinde kış tarifesine geçildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 01.10.2015 11:13:25
 
2015-2016 Eğitim Öğretim Dönemi Başladı.
2015-2016 Eğitim Öğretim dönemi bugün başladı. Törene Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN katıldı. Törende Milli Eğitim Müdürü Şaban Altındal Atatürk anıtına çelenk koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardında tören Süleyman Demirel İlköğretim Okulunda devam etti. İlköğretim haftasında Milli Eğitim Müdürü Sn. Şaban Altındal günün anlam ve önemi hakkında konuşma yaptı. Başkan Sn. Doğan Teok sınavında dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi. Törenden sonra Süleyman Demirel İlköğretim Okulu ve Gönen İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine Belediye Başkanı hediyeler verdi ve öğrencilere başarılar diledi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.09.2015 11:06:01
 
Başkanın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
2015-2016 Eğitim öğretim yılının geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.09.2015 11:01:12
 
Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreni Yapıldı.
Belediyemizin geleneksel bayramlaşma töreni bayramın 1. günü saat 14'de Belediye Gazinosunda yapıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN. Kaymakam Sn. Coşkun Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Yusuf UYANIK ilçe daire amirleri, Belediye Personeli, siyasi parti temsilcileri ve halkla bayramlaştı. Bayramlaşma töreni yaklaşık 1 saat sürdü.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 24.09.2015 16:18:01
 
BAŞKANIN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diler. Kurban bayramınızı tebrik ederim...
Ahmet DOĞAN
Belediye Başkanı


Not: Belediyemizin geleneksel bayramlaşma töreni bayramın 1. günü saat 14'de Belediye Gazinosunda yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 23.09.2015 16:00:39
 
Gaziler Günü Kutlandı.
İlçemiz Cumhuriyet Meydanında Gaziler Günü kutlandı. Kutlamaya Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN, ilçemizde bulunan gaziler katıldı. Başkan Sn. DOĞAN Atatürk Anıtına Belediye Başkanlığı çelengini koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Jandarma Kıdemli Başçavuş Yusuf ZENCİRLİ yaptı. Tören sona erdi. Törenden sonra Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Belediye gazinosunda gazilerle sohbet etti.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 19.09.2015 15:50:48
 
Gönen Tanıtım Günü Düzenlendi
Isparta Iyaş Park’ta Isparta tanıtım günü düzenlendi. İlçemizin kültürel etkinlikleri, Tarihi yerleri ve Doğal güzelliklerini ve öne çıkan değerleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Tanıtım Gününe Kaymakam Sn. Coşkun ÖZTÜRK ve Güneykent Belediye Başkanı Sn. Fahrettin GÖZGÜN katıldı. Belediye Başkanı Sn. Ahmet DOĞAN Gönen’in bilinmeyen birçok doğal güzelliğe sahip olduğunu, bu tanıtım günlerinde kısmen de olsa bu güzellikleri halkımıza aktarmaya çalışacaklarını bu güzellikleri görmeye herkesi davet ediyorum dedi. İlçemizin doğal güzelliklerinin ve tarihi eserlerinin fotoğraflandırıldığı birbirinden güzel tabloların yanı sıra ilçemiz kadınlarının el emeği göz nuru hediyelik eserleri de sergilendi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 14.09.2015 16:50:08
 
Park Bahçe Yapım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinde bulunan alana yapılan parkın yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Parkın bordür ve kilit taşı yapımı sürerken. Yürüyüş yolu ve yeşillendirme yapılacak alanların zemini hazırlanıyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 10.09.2015 10:09:15
 
YİNE BÜYÜK ACI
YİNE BÜYÜK ACI
Iğdır'da polis aracına yapılan menfur saldırıyı lanetliyoruz. Saldırı sonrası şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralı polislerimize yüce Allah'tan acil şifalar ve başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere tüm ulusumuza ve Türk Polis Teşkilatına başsağlığı dileriz.
GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 08.09.2015 16:51:46
 
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde terör örgütü tarafından yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit ve yaraları askerlerimizin olduğu haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Son zamanlarda artan bu terör olaylarını bir kez daha şiddetle kınıyor, yaşanan saldırılarda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan askerlerimize acil şifalar, başta şehitlerimizin yakınları olmak üzere tüm ulusumuza ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne baş sağlığı dileriz.

GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 07.09.2015 11:35:33
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI İLÇEMİZDE
Ziraat Odası Başkanlığı ilçemize geldi. Uzun yıllardır Isparta'da hizmet veren Ziraat Odası Başkanlığı artık Gönen'de hizmet verecek. Gönen Ziraat Odası Başkanlığı'na Ali İLK seçildi. Ziraat Odası Başkanı Sn. Ali İLK Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Ş.Şemsi Bayraktar'ı ziyaret etti. Gönen Ziraat Odası Başkanlığı Belediye zemin katında çiftçilerimize hizmet verecektir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 04.09.2015 11:29:48
 
Park Bahçe Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
ilçemiz Alacamescid Mahallesi Duman Caddesi ve Sanayi Caddesinin aradaki bulunan 2.500 m2 lik alana aile oturma ve yürüyüş yoluyla tamamlanacak olan çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 03.09.2015 11:24:11
 
30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yılını Kutladık
30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yılını Kutladık
30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yılını Cumhuriyet meydanında kutladık. Kutlamaya Belediye Başkanı Sn . Ahmet DOĞAN katıldı. Başkan DOĞAN Atatürk anıtına Belediye Başkanlığı çelengini koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardında Cumuhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın mesajı okundu. Mesajda "Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferinin 93’üncü yıldönümüdür.
81 ilimizde ve dünyanın dört bir yanında yaşayan tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını gönülden kutluyorum.
Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, uçurumun kenarından dönerek kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir.
30 Ağustos Zafer Bayramı, aynı zamanda son devletimiz olan Cumhuriyetimizin de müjdecisidir.
1071’deki Malazgirt zaferi... <<< Haberin Devamı İçin Tıklayınız.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.08.2015 15:12:34
 
Başkanın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 30.08.2015 11:09:00
 
KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIMI İHALESİ
KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIMI İHALESİ
İlçemiz Şehit Uzman Çavuş Süleyman Soydan bulvarında bulunan alana kapalı sistemli halı saha yapılacaktır. İlgilenenlere duyrulur.
http://www.ihale.gov.tr/
İdare : GÖNEN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Kayıt No: 2015/114043
İhale Adı : KAPALI SİSTEMLİ HALI SAHA YAPIMI
İhale Tarihi :16.09.2015
İhale Saati :14:00
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
Tarihi : 28.08.2015 11:02:59
 
Sayfalar :         
Selman, Selman Gümral, Selman GÜMRAL, SELMAN GÜMRAL, Gümral, GÜMRAL Gönen, Gönen Belediyesi, Isparta Gönen, Isparta Gönen İlçesi, Isparta, Yunus Emre, Yunus Emre Türbesi, Yunus Emre Şenlikleri, Elma, Kiraz, Gül, Tarla Pınarı, Güller Diyarı, Süleyman Demirel Üniversitesi, Süleyman Demirel Organize Sanayii, Süleyman Demirel Hava Alanı, Davraz, Gönen Meslek Yüksek Okulu, Belediye, Belediyeler, Isparta İlçeleri, Göller Bölgesi, Göller Yöresi, Kimo, İzogül, Yuvaçça Yaylası, Anadolu Öğretmen Lisesi, Köy Enstitüsü, Enstitü, Öğretmen Lisesi, Gönen Hüyüğü, Öküz ve Manda Güreşleri Tuğra